Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: 1 liga 1 klasa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Drużyny:

1. Ostrowskie Diabły
2. CKM Włókniarz Częstochowa
3. Paul- Wik
4. Speed Fordon
5. Warsilia Gdańsk
6. Draco Squad Kościan
7. Speedway Gdańsk
8. Stal Gorzów
9. ZKŻ Załawcze
10. Warka GKM Grudziądz

Witam!!!

Piszcie tu na temat naszej ligi. Ja dołączyłem do was po wygranych barażach z drużyną HAMMER. Moim celem na ten sezon jest utrzymanie. Ale będzie o to bardzo ciężko. Pierwsza liga to już nie to samo co druga, tu nie ma słabych ekip, będzie ciekawie.

speed_55

Wreszcie ktoś założył forum naszej grupy. Mamy w grupie 5 drużyn nowych. Jedyny kontakt to miałem w 2 lidze z drużyną Paul- Wik. To jednak odległe czasy a drużyna zapewne się zmieniła i potencjał jej to wielka niewiadoma. Drugi spadochroniarz z eligi ma zespół nieco okrojony (tylko 5 zawodników). Może dokona odpowiednich zakupów i bedzie walczył. O sile nowych zespołów będzie można coś powiedzieć po 2 kolejkach ligowych. Obawiam się że meczy do jednej bramki będzie niewiele.
Witam!
Dla mnie celem w tym sezonie jest utrzymanie. Kilka drużyn z naszej grupy już znam z poprzednich sezonów. Między innymi wszystkich beniaminków. Ale to za mało by mówić o szansach poszczególnych drużyn w naszej grupie. Mam już jakąś koncepcje w których meczach uda mi się powalczyć o korzystny rezultat ale nie ukrywam że w meczach z najmocniejszymi będę się starał objeżdżać jak najwięcej młodych zawodników. Lekkich meczów już nie będzie i trzeba się liczyć z tym że baraże z 2-ligowcami też nie będą łatwe więc trzeba walczyć o najlepszą szóstkę. powodzenia życzę wszystkim
Ja spadek ;D ale faworytem jest chyba Warka , pozdro!
witam wszystkich nie znam siły innych ekip ani tez swojej siły na tle 1 ligi ale moim celem bedzie poz 1-3 ( tak ustawiłem sponsora)jezeli nie uda mi sie tego osiagnac i tak nie bedzie zle skoro z 5 ligi jestem az tutaj w perspektywie czasu jaki spedziłem w SW . co do mojego składu nie wykluczam wzmocnienia 1 moze 2 zawodników w kazdym razie zobaczymy co przyniesie ten sezon . powodzenia
Dodałem ankietę, zapraszam do głosowania Uśmiech

speed_55

(2012-04-05, 23:01:47)Casaletto napisał(a): [ -> ]Ja spadek ;D ale faworytem jest chyba Warka , pozdro!

A co tak mało zawodników u ciebie? Czyżby całkowita przebudowa zespołu?
Wg mnie faworytem w grupie jest Speedway Gdańsk
Witam ! Moim celem na najbliższy sezon/sezony to przebudowa zespołu w taki sposób by powrócić do elity i odegrać tam jakieś czołowe roleUśmiech Nie chciałbym przy realizacji swojej strategii spaść niżej ale to nie jest najważniejsze . Systematycznie będę wprowadzał do składu fajnych wychowanków i to oni mają stanowić o sile mojego zespołu w przyszłości. W tym sezonie w składzie zadomowi się jeden z nich a w kolejnym sezonie do składu zawita kolejnych dwóch fajnych juniorków. Co do wskazania faworytów ligi to nie będę się wypowiadał bo nie znam obecnego układu sił poszczególnych drużyn . Pozdrawiam i życzę sukcesów Uśmiech)
Tak Speed, ja już swoje osiagnalem i zdobyłem 2x brąz w Ekstralidze Duży uśmiech jednak przyszło kilka lepszych ekip i co sezon czekała by mnie walka o utrzymanie dlatego już ostatni sezon odpuściłem na końcu i wole zbudować młody zespół który będzie sei liczył ze 8-10 sezonów Uśmiech
kolega z grupy zorganizował ciekawy turniej Uśmiech

http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-6196

szkoda ze rekordów toru z turnieju nie zaliczaUśmiech

Najlepszy czas zawodów 55.59s uzyskał w 1 biegu Aureliusz Górny

Rekord: Nikodem Nowakowski (56.77)

Casaletto a dlaczego pozbyłes sie takiego zawodnika jak górny?? ma teraz dopiero 23 lata!! i skil 67 a czekaja go jeszcze skoki po obozie !! taki zawodnik moze spokojnie jezdzic przez 5 sezonów do 28 lat ! a jakby nie patrzec 6.5 mln?? to sa niby duze pieniadze w SW ale tez smieszne jak za zawodnika który bedzie przywoził po ponad 10 punktów w kazdym meczu co moze pozwolic budowac młody skład przy jednoczesnym utrzymaniu w lidze ( oczywiscie jeden zawodnik meczy nie wygrywa)
No właśnie on jedyny nie wygra, a jego wartość już nie wzrośnie , mogę ci to obiecać Oczko Robie szkółke do 15 i kupie z 3 zawodników i poczekam jeszcze 3 sezony i będę miał 6 niezłych wychowanków i zaczne się piąć powoli
Casaletto nie chodzi o wartosc zawodników (podstawowych) Duży uśmiech zarabia sie na innych zawodnikach JęzykJęzyk a pamietaj ze inne ekipy tez inwestuja w szkółkę lub kupuja młodych utalentowanych a z 2-3 ligi do extraklasy daleko.wkazdym razie kazdy ma swoja taktyke na prowadzenie zespołu pzdr
Ja tam podobnie jak Casaletto szykuje sie do odmlodzenia skladu, wiec czeka mnie walka o utrzymanie w tym sezonie :-)

Faworyci do awansu to:

Speed Fordon
Stal Gorzów

czarny kon natomiast w moich oczach to Warsilia Gdańsk w zwiazku z paroma ciekawymi transferami do klubu dokonanymi w ostatnim czasie :-)

speed_55

robcio, nie zauważylem że radykalnie odmładzasz zespół. Myslałem że w tym sezonie będziesz bił się o najwyższe laury. Są różne szkoły takich posunięć. Może należałoby to robić tak aby nie być zagrożonym spadkiem.
Stron: 1 2 3