Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: LOGO
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
[Obrazek: 1zyj9yq.png]

Asteck666

o nie Teves wziął sie do pracy, a ja tu sie pocę Język

[Obrazek: 2e0msmo.png]
[Obrazek: 4goqe.png]

[Obrazek: 2ps506e.png]
[Obrazek: 2wez1g2.png]
Teves loga są zarąbiste. Dzięki bardzo.
Super loga. Dzięki chłopaki.
Super! Macie talent chłopaki!!! WIELKIE DZIĘKI
Witam też bym chciał 2 loga Uśmiech
1.Kolory Żółte i czarne Nazwa: PędząceBananyAdriana Miasto: Ostrów Wielkopolski
2.Kolory Biało-czerwone Nazwa: PająkTeam Miasto: Ostrów Wielkopolski
Panowie jak już sobie tak piszecie co chcecie a co nie, to chociaż rozpiszcie się na temat swojego loga jakie ma być, bo My, nie dośc że się staramy zrobić jak najlepsze to jeszcze musimy improwizowac.
To i ja mam prośbę. Logo dla mnie, drużyna JASKÓŁKI Tarnów. Oczywiście związany z Unią Tarnów. I proszę napiszcie mi, czy i w jaki sposób można zmienić logo, ponieważ próbowałem coś tam sobie wstawić i niestety ukazał mi się tylko jakiś prostokącik typu ramka. Pomóżcie proszę co i jak to zrobić żeby zamienić to na nowe logo. Z góry wielkie dzięki
Co do samego logo, to może barwy w tonacji biało-niebieskiej, oczywiście nazwa JASKÓŁKI Tarnów (będzie zmiana nazwy z JASKÓŁKI) gdzieś w tle napis SPEEDWAY, resztę pozostawiam wg własnych pomysłów, bo widzę, że fajne te loga robicie Moi Drodzy. Pozdrawiam i czekam z niecierpliwością
Podoba mi się np logo Polonia Śrem (4 liga 14 klasa). Może być jakiś żużlowiec, no i oczywiście jaskółka
[Obrazek: 290wh6q.png]
Teves jesteś Boski!!! Super logoUśmiech)) Wielkie DZIĘKIUśmiech

Ale proszę pomóż mi jeszcze i napisz jak to logo umieścić u siebie?
żeby ściągnąć na kompa, to klikasz na logo Lewym przyciskiem myszy i zapisujesz na kompie.Wrzucasz logo na strone www.tinypic.com, generujesz, kopiujesz link wygenerowany i
Wchodzisz w ustawienia w grze tam gdzie logo sie zmienia i klikasz zmień logo. Wpisujesz adres wygenerowany i akceptujesz. Odświeżasz i masz logo.
Udało się, jest superUśmiech Dzięki
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30