Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: LOGO
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
NIe ma sprawy, kumaty jesteś!
Udało się. Wielkie dzięki jeszcze raz

Sygnaturka chyba też mi wyszła. Tylko nie załadowuje mi...
Nie widać za bardzo? A wygenerowałeś ją na forum?
Nie wiem za bardzo jak ją wygenerować na forum. Zaznaczyłem dołącz sygnaturę. W ogóle to mam problem z przerobieniem sygnaturki w grze, bo jak chcę np. zmienić tło, próbuję zapisać a tu pokazuje się stara czyli nic nie zmieniaSmutny
Sorki, zmienia, tylko nie od razu. Ale tutaj na forum nie wiem co i jak, dlaczego jej nie widać...
wchodzisz w grze:
Klub -> generuj sygnaturę -> usuń sygnaturę

uzupełniasz dane o nowej sygnaturze, pamiętając że zaznaczysz wszystko i zatwierdzasz.
Sygnatura npewno jest już wygenerowana nowa, tylko trzeba odświerzyć, albo przelogować.
Wchodzisz w generuj sygnaturę i kopiujesz link który wygenerowało obok napisu OBRAZEK


Wchodzisz na forum:

Panel użytkownika -> zmień sygnaturę -> wklejasz link który wygenerowało ci w grze i zatwierdzasz.
Ot tak cieszysz się na forum pokazywaniem swojej sygnaturyUśmiech
Niby to proste... ale jak czlowiek nie ma o tym pojecia to trzeba sie troche nameczyc...
wiem cos o tymJęzyk
Dzięki Koledzy ale w końcu i mnie się udało Uśmiech Ale bez pomocy Tevesa się nie obeszło. Jeszcze raz DZIĘKI Teves
Nie ma sprawy. Służę pomocą ;P
Witam!
Czy dało by radę zrobić logo do klubu PająkTeam kolory biało-czerwone związane z klubem Ostrovia Ostrów Wielkopolski w kształcie dowolnym i gdzieś w tle wrzucić pająka a na górze napis PająkTeam Uśmiech Z góry dziękuje i pozdrawiam
A ile masz zamiar grać?
Nie interesuje mnie gra na 2tyg. Gram już ten cały sezon i chcę grać jak najdłużej Uśmiech
PROSZĘ

[Obrazek: zkhnya.png]
mówisz i masz Teves od ręki w godzinę zrobiJęzyk
Wiesz, wprawa robi swoje, już kilkadziesiąt osób uszczęśliwiłem logosemUśmiech Język Coś koło 60-80Duży uśmiech
no ja również cieszę się tym od Ciebie Duży uśmiech oby tak dalej! a może w wolnej chwili zrobisz coś dla stalowej? Duży uśmiech
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30