Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: LOGO
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
dla klanów nie robie, bo i tak niczemu nie służą:/ A szkoda mojego czasu.
no w sumie rozumiem Uśmiech
szkoda że nie ma jakiejś prezentacji czy czegoś gdzie mogłyby być bo niektórym robiłeś i fajne są a faktycznie nie są wykorzystywane
Super dzięki za logo Uśmiech
Chciałbym jeszcze jedno logo dla Syna
Nawa PędząceBananyAdriana kolor czarno-zółty miasto Ostrów Wielkopolski w tle banan i kształt dowolny z góry Dziekuję i pozdrawiam.
Syn ma zamiar grać jak najdłużej Uśmiech
To już nie dziś:/
Oki pozdrawiam Uśmiech
[Obrazek: 22x8af.png]
Super dziekuję i pozdrawiam jeszcze raz Uśmiech
Hejka. Ja również proszę o wykonanie loga drużyny. Barwy chciałbym żeby zostały zachowane krośnieńskiego klubu czyli czarno czerwono żółte.Natomiast motywem loga chciałbym żeby był wilk, żużlowy motocykl i może flaga z herbem krosna jeśli oczywiście jest to do wykonania bo nei wiem czy nei jestem zbyt wymagajacy Duży uśmiech z góry dziękuje i pozdrawiam
Prosze o wykonanie loga dla druzyny. Obecnie znajduje sie w 3 lidze ale spadam teraz do 4 ;/ Turbina Bałakowo ! Duży uśmiech

Barwy: czerwony/bialy/czarny
Napis: Turbina Bałakowo
Motyw loga: kask żużlowy i łańcuch od motocykla Uśmiech
mlodyosw, spróbowałem coś zrobić dla Ciebie... wyszło coś takiego:

Wersja duża:
[Obrazek: turbinadu_npnnqrh.png]

Wersja mała:
[Obrazek: turbinama_npnnqre.png]
fajne...nawet bardzo.
fajna fajne tylko nie miesci sie na spw :< a jak zmniejsze w paint to robi sie biale tlo ;/
Gdzie się nie mieści? Uśmiech SPW?

Jeszcze nieco pomniejszyłem...

[Obrazek: turbinapn_npnwxsh.png]
http://s6.ifotos.pl/img/turbinapn_npnwxsh.png
dzieki ! Duży uśmiech
[Obrazek: 20kyvir.png]
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30