Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: LOGO
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
witam troche tu jestem moze wytworzysz mi jakies logo do orly
Logo dla Zdunka"
[Obrazek: 35lgqc9.png]
bądź
[Obrazek: 359lmog.png]

Może być, czy dokonać jakiś zmian?
Jestem pewny ze w najblizszym okienku miedzy sezonami dokonam zmiany nazwy druzyny na Tarzan's Tarnow. Chcialbym abys wykombinowal jakies ciekawe logo do tej nazwy,przydalby sie jakis maly akcent bialo niebieskich barw i nazwa druzyny. Cala reszte pozostawiam Twojej fantazji bo zupelnie nie mam pomyslu. Gram juz dlugo i nie mam zamiaru rezygnowac. Jest jakas szansa? No i jeszcze jedno,chyba za bardzo nie poradze sobie z zaladowaniem,nie jestem taki biegly w tym temacie.
Zrobię Ci logo, tylko pracuje narazie nad logiem zdunkaUśmiech Wiesz, nie mam za dużo czasu, ale zrobie co w mojej mocy, musisz mi napisać co chcesz?
Kształt loga, kolory, jakie grafiki, napis jaki ma być itp.
ksztalt-prostokatna flaga bialo niebieska,na jej tle pedzacy na zuzlowce tarzan(?),w lewym gornym rogu mala jaskolka,na dole nazwa Tarzan's Tarnow,oczywiscie o z kreska,jestem w niemczech i nie mam takich liter do dyspozycji,chyba wiesz o co chodzi. Nie musisz sie absolutnie spieszyc,chce wprowadzic nowe logo przed zmiana nazwy ale nie musi byc na jutro.
a co powiesz na to?


[Obrazek: 167428z.png]

Asteck666

Zdunek, a to?
Ja się dobrze nie znam, pomysły może bym mial, ale programy graficzne to tylko podstawy Język

[Obrazek: 15zppvr.png]
teves to juz lepsze fajnie wyglada tylko usun dolara pod korona zamiast zieleni zrob taki jasny niebieski a zurawia calego czarnego i zobaczymy twedy chyba bedzie git...

asteck tez ciekawy projekt
[Obrazek: abtena.png]
teves a z bialym srodkiem? juz jest gites....
moment

[Obrazek: 2ppzv5e.png]
a troszke wieksze to logo moze byc czy nie?
tzn?
większy żuraw?
Może pociemnić napis ZKS?
Logo musi mieć rozmiar 250/250
teves jestes wielki spoko logo tylko mi powiedz czy ono moze byc wieksze
nie kolorki spoxik ale jak patrze na inne loga to sa wieksze zobacz sobie logo henia ... jak wejde na mecz z nim to moje takie malutki a henia takie bycze
już robie większe
[Obrazek: 2cff3vq.png]
[Obrazek: rj4oap.png]
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30