Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: LOGO
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Bardzo bym prosił o drobne przerobienie logo: http://oi44.tinypic.com/262s4xz.jpg
Napis: Sprocket Tarnów - pod kątem, jakąś fajną, ale również czytelną czcionką (napis biały, z czarnym obrysem).
Drobne przerobienie "tarczy" by wyglądała na nieco bardziej okrągłą (jakiś gradient czy coś).
Ew. jakieś własne, drobne udoskonalenia też mile widziane Oczko.

(najbardziej zależy mi na poprawieniu napisu).
Z góry dziękuję i pozdrawiam
Cześć, mógłbyś być tak dobry i zrobić dla mnie jakieś fajne logo klubowe? Uśmiech
Nazwa: Man Machine
Kolory: Biało-Niebieskie
Kształt: okrągły
Napis na logu: Man Machine (a jak zmieścisz to jeszcze dodaj Tarnów)
Dodatki: Związane z żużlową Unią Tarnów <3
Teves zajebiste dziękóweczka

Ale jest jeden problem nie mogę wstawić go bo jest za duży rozmiar pomożesz mi w tym jeszcze ???
[Obrazek: 23uso03.png]
Jeszcze raz wielkie dzięki teraz mam. Pozdrawiam

bartas1706

Siema czy ja też doczekam sie loga bo dawno składałem "podanie" a tu cisza;-(
Trzeba mieć czas i chęci żeby coś wydłubać...Każdy czeka w kolejce, jedni sie doczekali inni nie. Zrobienie przeze mnie loga, to forma grzecznościowa z mojej strony..Trzeba poczekać, a jak ktoś nie ma czasu to ma pecha,...z mojej strony to tyle.

[Obrazek: 14yb5y.png]

Asteck666

[Obrazek: 2k0bid.png]

Asteck666

[Obrazek: 25iynvs.png]

bartas1706

Dzięki Teves
Witam ,czy mógłbym prosić o zrobienie logo dla mojej drużyny?
Nazwa Drużyny: Husaria Apator Toruń 1962
Barwy: Żółto-Niebiesko-Białe-Czerwone
Kształt: Według uznania
Napis: Husaria Apator Toruń 1962
Dodatki: Element husarii tj., skrzydła po bokach loga, gdzieś jakieś karabiny snajperskie, skrzydła też mogą być wraz z czołgiem wycięte czołg- skrzydła
Z góry dzięki ;P
Siemka. Proszę o stworzenie nowego logo dla mojej drużyny. Zmieniłem nazwę w przerwie międzysezonami i chcę zaktualizować swoje logo.
Nazwa drużyny: RehaMed Złotów
Barwy: jasny zielony - jasny niebieski (mogą być cieniowania jak jest taka możliwość)
Kształt: według uznania
Napis: RehaMed Złotów (może być ukosowane)
Dodatki: atleta z goglami na głowie i kaskiem w ręku.
Dzięki wielkie za realizację mojego zamówienia Oczko
Pozdrawiam Zyga87 Oczko
Witam jestem nowy i chciałbym aby mój klub poznał herb: - )

Nazwa: Stal Toruń
Barwy: Żółto niebiesko biały
Kształt: obojętny
Napis: Stal Toruń fajną czcionką na dole since 2012
render: literka S lub według uznania
[Obrazek: 286whsm.png]

Asteck666

Bardzo proszę o nie wysyłanie mi wiadomości prywatnych na forum z prośba o logo, ja (podejrzewam też ze Teves i Digeron) tu zaglądam i jeśli mam czas to chętnie robię loga, jeśli nie mam czasu to nie robię. I wiadomości prywatne wcale a wcale mnie nie motywują.
Dziękuje za uwagę.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30