Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: LOGO
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
No to wporzo :-D
.......................................................................................................................................................................
KS TeVeS TORUŃ

Turbina

:-) Mi pasuje .
Robi ktoś loga nadal czy nie bardzo? Jeśli tak to jeśli jest możliwość chciałbym zamówić logo: Nazwa drużyny "KS Adriana Chełmno", barwy: niebieski, żółty i biały. Motywy które chciałbym w logu to krzyż oraz orzeł jeśli uda sie to sensownie połączyć? Najlepiej jak orzeł by może miał ten krzyż w szponach czy coś takiego, o ile to możliwe Uśmiech
[Obrazek: 33vhy89.jpg]
Mam tydzień weny, moge kilka log wymodzić. Kto sobie życzy?
Witaj ( Kuqi ) jak mozesz zrób coś ciekawego dla mojej druzyny
FOGO Unia Leszno
(2014-12-27, 16:19:11)kuqi napisał(a): [ -> ][Obrazek: 33vhy89.jpg]

Fajne logo, ale jeśli da radę to prosiłbym by bardziej ło widać co ten orzeł trzyma Uśmiech Bo w sumie gdybym sam tego nie wymyślił to bym nie wiedział co to jest za bardzo Uśmiech Może zmniejszyć orła czy coś.
[Obrazek: 288wnkk.png]
Dla Zuma07
[Obrazek: 72ce29.png]Dla brata też jestUśmiech
[Obrazek: ouHkjo.png]
Witam. Swietne robisz loga. Pozazdroscic talentu. Dalbys rade zrobic takie logo dla mojej druzyny? Husaria BERG Rzeszow. W sumie nie mam pomyslu. Barwy raczej tradycyjne jesli chodzi o Rzeszow czyli bialo niebieskie. Moze zuzlowiec/ zuzlowcy z atrybutem naszej pieknej Husarii czyli skrzydla. Tyle w temacie mojej wyobrazniUśmiech.  Nawet jak nie znajdziesz czasu na moj projekt to i tak szacun. Pozdro
Wow. Jestem pod wrażeniem jakie tu cuda robicie. Jeśli jest taka szansa to da radę przerobić logo Ajaxu Amsterdam tak żeby zamiast Amsterdam było miasto Częstochowa? Jak coś podeślę grafikę logo. Z góry dzięki i pozdrawiam.
(2015-03-11, 13:40:30)taxi1981 napisał(a): [ -> ]Wow. Jestem pod wrażeniem jakie tu cuda robicie. Jeśli jest taka szansa to da radę przerobić logo Ajaxu Amsterdam tak żeby zamiast Amsterdam było miasto Częstochowa? Jak coś podeślę grafikę logo. Z góry dzięki i pozdrawiam.

To akurat najprostsze Uśmiech
[Obrazek: nxucgn.png]
WOW-Wielkie dzięki kolego. Jest super.
Kurcze nikt nie da rady zrobic logo zuzlowca ze skrzydlami jak w Polskiej Husarii? O ile mnie pamiec nie myli to pare lat temu sponsor polskiej reprezentacji na zuzlu wlasnie mial takie logo. Ktos odwazny podejmie sie tego?
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30