Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: LOGO
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
[Obrazek: 2pry5oy.png]
[Obrazek: ohiltw.png]
[Obrazek: 5n6gt3.png]



W razie nieporozumień, informuje, iż wykonuje loga dla drużyn, które spędziły w grze minimum pół roku,
ze względu na to , że zrobienie loga potrzebuje dużo czasu, a taki delikwent sobie rezygnuje po tygodniu z gry itp
Jeszcze jakieś były, ale nie pamiętam:/
teves wymodzisz cos dla mnie...?
Zdunek-jasne że takUśmiech

Słuchaj, napisz mi co byś chciał konkretnie. Jaki mniej więcej kształt loga, grafika, kolory, napisy, im więcej mi podpowiesz tym bardziej mi pomorzesz, przyśpieszysz moją pracę i zwiększysz szanse żeby Ci się podobało.
Wrzucam logo dla vinylla:
W związku że na forum jest czarne tło, to kilka napisów nie widać, ale w grze jest tło grafitowe i ładnie się to wszystko komponuje.
Rozmiar i przeźroczystość gotowa do wstawienia przez TinyPic. (250x250)

Oryginał, te trzeba wrzucić na TinyPic:
[/url][Obrazek: 16huc2a.png]

A tak wygląda na tle gry (grafitowym):
[Obrazek: m9t54x.jpg]

Mam nadzieje że się podoba.

Vinyll

Super wielkie dzięki
Poradzisz sobie z wrzutą na gre?

Vinyll

Tak już zrobiłem , tylko nie wiem jak zrobić sobie sygnaturkę .
Widziałem że sobie świetnie poradziłeś.
Sygnature generujesz w grze. Robisz następujące kroki:
KLUB--->Generowanie Sygnaturki

Vinyll

Robię tak , ale generuje mi bez logo i z danym za zeszły rok z 6 ligi
Wiesz co, mi też nie chce generować sygnatury:/ Teoretycznie Stefik4 mi odpisał że się coś schrzaniło i niektórzy mają problemy z sygnaturami.
Ale spróbuj zmienić nazwe loga na jednoczłonowe i wtedy jeszcze raz wgraj, bo może być błąd jeżeli w nazwie loga zapisanego na komputerze występują dwa słowa np: "bez nazwy"
A nacisnąłeś USUŃ SYGNATURE, i spróbować zrobić od nowa, wtedy mogą się wgrać aktualne dane.
(2012-08-29, 15:55:46)Teves napisał(a): [ -> ]Zdunek-jasne że takUśmiech

Słuchaj, napisz mi co byś chciał konkretnie. Jaki mniej więcej kształt loga, grafika, kolory, napisy, im więcej mi podpowiesz tym bardziej mi pomorzesz, przyśpieszysz moją pracę i zwiększysz szanse żeby Ci się podobało.

Teves wiec tak napewno żeby była nazwa drużyny ZKS Zdunek Rzeszów jakąś fajną czcionką i jakis jaskrawy kolorek barwy biało niebieskie jakaś szachownica (flaga) może jakiś żuraw... logo w kształcie herbu albo koło lepiej chyba koło.jakies takie fajne kolorki żeby to się komponowało.....
popracuje nad tym jutroUśmiech
czekam z niecierpliwoscia co Ci wyjdzie...
popracuje nad tym jutroJęzyk

Dzisiaj już za bardzo nie ryzykuje tworzyć. WIesz o co kamamnUśmiech
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30