Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Nowy Regulamin (od VI sezonu) proszę o opinie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Myślę że forma czwórmeczów będzie dobra i na spokojnie nikt nie będzie się musiał martwić jak było dotychczas że ktoś czekał na zapkę i jej nie dostał a następnie na ostatnią chwilę musiał szukać kogoś do sparingu by mieć odpowiednią ilość startów dla zawodników by zachować sprawność.
W przypadku czwórmeczów odejdzie ten problem bo starty w nich nie są wliczane do IS.

Kukuczka

No moze faktycznie te czwormecze to lepszy sposob bo jednak zawsze był problem z WO a w ostatnim czasie to jakas plaga z tym byla i pozniej problem z szukaniem przeciwnika na sparing a tak to nie bedzie kolidowalo bo IS w czwormeczach jednak sie nie liczy.
Mam propozycję, aby czwórmecze LM ustawiać na godziny wcześniejsze. Tak naprawdę godzina dla uczestników jak i organizatora nie ma najmniejszego znaczenia, a dla kapitanów, którzy mogą sobie w trakcie dnia już podliczyć wyniki to będzie duże usprawnienie. Co o tym sądzicie ??
Ja jestem za, mogą być pojedynki od rana, bo w sumie i tak zmian robić nie można wiec to bez różnicy dla drużyn o której jest mecz, a tak jak mówisz kapitanowie będą mogli sobie już podliczyć popołudniu.

Kukuczka

Dokladnie pomysł mysle jak najbardziej trafiony tym bardziej ze jak ktos organizuje LM w piatek a w poniedzialek ma organizowac LJ to tez bedzie mógł predzej zorganizowac czwormecz na poniedzialek.
no dokladnie ja jestem ze mecze moga byc przez caly dzien znacznie to usprawni podawanie wynikow i jak pisal kukuczka mozna latwiej potem zaproszenia podeslaj na lige juniorow jak ktos jest organizatorem LM i ligi juniorow...
Też wole jak turnieje odbywają się do np 15 bo po robocie można od razu posprawdzać wyniki i mieć już to z głowy. Ale chyba tego nie powinno się regulować regulaminem.
Mam takie pytanko do organizatorów LM 4meczy
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-1901 - zawodnik Lucjan Walczak z ApatorS'a został sprzedany w a występował w turnieju i jego punkty nie zostały zaliczone do klasyfikacji. Moje pytanie brzmi czy mamy punkty tego zawodnika zaliczyć do punktacji w turnieju czy nie?
Tak jeśli jest na liście drużyny w danym meczu to można jeszcze je policzyć
Stron: 1 2