Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Ograniczenie siły rażenia składów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Start już przesunięty ale proszę o potwierdzenie w ankiecie czy chcecie te ograniczenia już od tego sezonu.

1x Eliga
2x 1 liga
3x 2 liga i niżej

Proszę też o informacje czy to że wejdą ograniczenia zmieni coś w waszych klanach (głównie tyczy to kapitanów)
Ponieważ GWARDIA bazuje głównie na toruńskich ekipach więc zmiany w klanach nie będzie.

Co do ograniczeń na ten sezon jest mi obojętny(wstrzymuje się od głosu).

A co do regulaminu na przyszły sezon to dyskusja powinna się zacząć już teraz by później nie było robione tak jak teraz na ostatnią chwilę
Jak mam być szczery to patrząc na składy klanów, to jedynie ograniczenie na ten sezon uderzy w Tigersów i Wojak Team, które to zespoły i tak się podzielą na 5 klanów i te 5 klanów wtedy i tak będą się liczyć w walce.
W następnym sezonie jeśli by weszło to co proponowałem wyrówna się to jeszcze bardziej i wtedy walka będzie ciekawsza, no teraz już więcej klanów się raczej nie wpisze więc nie wiem czy jest jakiś większy sens tego ograniczenia na ten sezon.

adamowski10

Ogólnie jestem za ograniczenie siły drużyn, ale od kolejnego sezonu. Wg mnie teraz jest już za późno na roszady w klanach i powinniśmy wystartować tak jak jest. Nie wiem ile mamy obecnie zgłoszonych klanów (chyba 8), więc można zrobić jedną ligę bez podziału, każdy z każdym + ewentualny finał lub PO 1-4. trzeba szybko stworzyć terminarz, aby w weekend ustalać już składy i organizować czwórmecze, bo czas ucieka.
Dobra nie ma co dłużej czekać, skoro przez 3 dni zagłosowało tylko 7 osób.
4 głosy na tak, 3 na nie, powiedzmy że większością głosowania wyszło że od tego sezonu zostaje wprowadzone ograniczenie wg:
1x Eliga
2x 1 liga

oczywiście ten eligowiec jest zamienny na 1ligowca czyli można mieć w składzie też 3 1ligowców a żadnego Eligowca.

Temat zostawiam, przyda się przy dyskusji o ograniczeniu na kolejne sezony.
6 na tak, 3 na nie