Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Transmisja TV
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Co byście powiedzieli na wprowadzenie do gry dodatkowo kontraktu ze stacją TV na transmisje z własnego stadionu, oczywiscie pod warunkiem, by nie wplywalo to na zmniejszenie ilosci widzów na stadionie.
Nie wiem moim zdaniem pasowało by wprowadzić rzeczy mające na celu zachęcenie graczy do gry dłużej niż jeden sezon . Np kiedyś była mowa o infrastrukturze stadionowej i można by ją wprowadzić ale dla graczy którzy grają co najmniej 1 sezon ... powinno to zachęcić ludzi do dłuższego pozostania w grze. Kolejnym aspektem powinno być wprowadzenie wymogów dla stadionów w poszczególnych ligach tak aby np w 4 lidze nie było kogoś kto nie ma na stadionie dmuchanych band ani dobudowanych kilku miejsc . Troszkę urealistyczniło by to naszą rozgrywkę Uśmiech
(2012-08-27, 23:32:00)telkosr napisał(a): [ -> ]Co byście powiedzieli na wprowadzenie do gry dodatkowo kontraktu ze stacją TV na transmisje z własnego stadionu, oczywiscie pod warunkiem, by nie wplywalo to na zmniejszenie ilosci widzów na stadionie.

A dlaczego miało by to nie wpływać na frekwencje??? Jeśli transmisja z meczu wtedy powinno być mniej widzów , w końcu SW to manager
(2012-08-28, 02:17:04)MichalKR napisał(a): [ -> ]Nie wiem moim zdaniem pasowało by wprowadzić rzeczy mające na celu zachęcenie graczy do gry dłużej niż jeden sezon . Np kiedyś była mowa o infrastrukturze stadionowej i można by ją wprowadzić ale dla graczy którzy grają co najmniej 1 sezon ... powinno to zachęcić ludzi do dłuższego pozostania w grze. Kolejnym aspektem powinno być wprowadzenie wymogów dla stadionów w poszczególnych ligach tak aby np w 4 lidze nie było kogoś kto nie ma na stadionie dmuchanych band ani dobudowanych kilku miejsc . Troszkę urealistyczniło by to naszą rozgrywkę Uśmiech

Dodaj ta propozycje jako nowy temat, bo jest calkiem ciekawa i mozna by bylo sie nad tym zastanowic Uśmiech
(2012-08-31, 11:59:16)waleccrane napisał(a): [ -> ]
(2012-08-28, 02:17:04)MichalKR napisał(a): [ -> ]Nie wiem moim zdaniem pasowało by wprowadzić rzeczy mające na celu zachęcenie graczy do gry dłużej niż jeden sezon . Np kiedyś była mowa o infrastrukturze stadionowej i można by ją wprowadzić ale dla graczy którzy grają co najmniej 1 sezon ... powinno to zachęcić ludzi do dłuższego pozostania w grze. Kolejnym aspektem powinno być wprowadzenie wymogów dla stadionów w poszczególnych ligach tak aby np w 4 lidze nie było kogoś kto nie ma na stadionie dmuchanych band ani dobudowanych kilku miejsc . Troszkę urealistyczniło by to naszą rozgrywkę Uśmiech

Dodaj ta propozycje jako nowy temat, bo jest calkiem ciekawa i mozna by bylo sie nad tym zastanowic Uśmiech

Ten temat jest nowootwartym tematem w propozycjach.
Moja odp dotyczyla postu MichalaKR Uśmiech