Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: serwer SW niedostepny pomiedzy godz. 14-15
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
serwer SW byl niedostepny pomiedzy godz. 14-15, w zwiazku z czym brak mozliwosci dodoknywania zmian w meczu o 14, a co za tym idzie rozjechal sie plan przejechanych biegow, prosze o info czy cos sie da z tym zorbic ?
co jest grane z serverem ? panowie admini , nie za to my wszyscy "szare myszki" płacimy ! zalogowac sie to cud , a jeszcze wiekszy cud to otworzyc jakąkolwiek zakładke.!
Panowie,nie przesadzajmy,tez mialem trudnosci ale to sa zlosliwosci rzeczy martwych. Nie zawsze szanowni admini maja na to wplyw. Nie bronie nikogo ale przeciez nie sa WSZECHMOCNI. Pozdrawiam.
Akurat w tym czasie też chciałem wejść na stronkę ale się nie dało. Po piętnastu minutach już mogłem normalnie się zalogować więc "nie róbmy z igły widły". A tak szczerze teraz napisze że parę razy przez jakiś tam błąd serwera miałem nie raz u wszystkich zawodników +3 do sprawności dodane przez "głównego moda" (tak jak reszta graczy), więc myślę że jak się już zda żyła taka sytuacja to powinniśmy być bardziej wyrozumiali.
przeciez jestesmy wyrozumiali, pytam sie tylko co mozna z tym zrobic?
nie ma wplywu czasami na technike, ale jesli juz sa takie przypadki i to jak widac dosc czesto, do tego ma to wplyw na sprawnosc, to moznaby chyba w jakis sposob albo zmienic tabele przeliczania sprawnosci, albo inaczej to wyrownac?x
a tak, przez brak dostepu do meczu, nie ma zmian, w efekcie za duzo biegow i sprawnosc leci, szczegolnie jak mamy podwojna kolejke ligowa i tych biegow jest wiecej do objechania
prosze o info czy mozna zmodyfikowac ilosc przejchany biegow z tego powodu
W związki w wczorajszymi problemami serwera zostaje wprowadzona na ten tydzień zastępcza tabelka do sprawności tak by nikt nie był stratny nie będzie spadku w sprawności.

Oto tabelka na ten tydzień do sprawności (27 sierpień - 2 wrzesień)
Ilość startów: 0-8 to skok: <+1>
Ilość startów: 9-13 to skok: <+2>
Ilość startów: 14-16 to skok: <+3>
Ilość startów: 17-18 to skok: <+2>
Ilość startów: 19-22 to skok: <+1 ; 0>
Ilość startów: powyżej 22 to skok: <0>