Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Ważne dot gry
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Witam czy mogę zmienić logo drużyny
Tak, możesz.
wchodzisz w:
Klub -> Ustawienia
Na samym dole możesz zmienić logo, wszystko Ci pisze co masz zrobić, tj. wrzucasz swoje nowe logo na poleconą tam stronkę i otrzymany adres URL wrzucasz w miejsce pokazane w grze i gotowe Uśmiech
nan pytanie co sie dzieje ze zawodnikami ktorzy znajduja sie w druzynach ktore w trakcie sezonu zostaja zablokowane??
Najlepsi są potem w wysypie 200 zawodników którzy pojawią się akurat jutro na liście transferowej a reszta jest rozdzielana do nowych drużyn.
(poprawcie jeżeli się mylę Uśmiech )
1. Dwie kolejki w tygodniu
jurekspx o co chodzi?
chyba ze sa 2 tygodnie podwojne... ze liga jest w sobote i niedziele...
Witam nie wiem gdzie to napisać ale pisze tu po co wogóle są te mecze w pucharze jeżeli moja drużyna jestem w 5 lidze spotyka się z zespołem z 2 lub 1 wszej ligi nie wiem do czego służą te mecze chyba żeby faworyzować te lepsze ekipy niech mi ktoś odpowie
Rozstawienie drużyn w pucharze odbywa się na zasadzie miejsca w rankingu najlepszy w rankingu spotyka się z najslabszym i dlatego jest tak w początkowej fazie że 5 ligowiec spotyka się z 1-2 ligowcem aby temu zapobiec można by było wprowadzić że Ci z wyższych lig przykładowo pierwsze dwie rundy nie jechali by ale jest pewien problem bo za każdy przejechany bieg w pucharze jest naliczane XP w pucharze jest to 0,03 więc ci co mieli by oczekiwać byli by stratni na XP dlatego też nie zgadzaja sie oni na takowe rozwiązanie i tu leży cały problem.A wiadomym jest że nie można inaczej rozstawić drużyn bo wypatrzyło by to rozgrywki kiedy by już w pierwszej rundzie spotkaly się dwie najlepsze drużyny z rankingu gry . Ale zapewniam cię że nikt nikogo nie faworyzuje.
Jeśli masz jakiś pomysł jak to rozwiązać odsyłam cię do wątku [POPRAWKA] Puchar Gry - nowy system

Turbina

Witam gram na samsung galaxy ace i nie wyświetla mi się obrazki oraz czat na forum a w ustaleniach mam wszystko dobrze nawet czache w telefonie zresetowalem co to może być ?
W opcjach przegladarki powinies miec opcje "Wczytuj obrazki" i z tą opcją pokominuj

Turbina

W telefonie mam wszystko ok bo teraz sprawdziłem więc nie wiem co jest nie tak :-(

Turbina

Patrzyłem i w telefonie man wszystko ok i na forum w ustaleniach też ma ok i nadal mam znaki zapytania.
Mam takie pytanie bo zauważyłem że do gry zostały wprowadzone nowe narodowości takie jak Łotwa,USA i Finlandia. Zauważyłem to przez to że do szkółki przyszedł mi Fin. A chodzi mi o to czemu nie ma tych narodowości na filtrze w listach transferowych ?
I jeszcze jedno kiedy te narodowości zostały wprowadzone ?
Narodowosci były wprowadzane w pierwszej połowie grudnia 2014 r. Wgrane zostały pod koniec grudnia lub styczeń 2015. A czemu nie ma ich na LT . Bo pewno żaden jeszcze nie ukończył szkółki , ale tego to już nie wiem Uśmiech
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15