Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Ważne dot gry
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Spadają ale chyba nie miałeś przed meczem stanu 100% żeby spadły do 75% po jednym meczu ligowym.
Może być również tak że zawodnik miał skok siły i należy mu przypisać inny już motor by osiągał lepsze czasy .
Mam nadzieję że piszę w dobrym wątku. Mam problem i zastanawiam się czy to rzeczywiście jakiś błąd czy jednak powszechne zjawisko a ja jestem jakiś niecierpliwy.
Posiadam w swojej szkółce juniorskiej (poziom 1 - "katastrofalny") trzech juniorów. Przybyli oni w krótkich odstępach czasowych - w przeciągu około 1 tygodnia. Mam ich w szkółce już trochę czasu - nie pamiętam ile dokładnie ale na pewno okres około 3 tygodni (liczmy 15 dni "roboczych").
Na "dzień dobry" ustaliłem im trening pod konkretną nawierzchnię oraz symboliczną kwotę dofinansowania. Przyznam się że po około tygodniu przeliczyłem sobie jak to się odbije na moim budżecie i trochę te kwoty ograniczyłem. Nie wiem czy zmiana dofinansowania "w trakcie" jakiegoś tam cyklu treningowego zeruje dotychczasowy progres juniora w szkółce ale przez wspomniany czas około 3 tygodni nie doczekałem jeszcze żadnego raportu o skoku chociażby jednego z nich.
Czy mam już powody do tupania nogami ? A może lepiej żebym jeszcze poczekał ?
Pozdrawiam !
z mojej wiedzy:

skoki skili juniorow sa co około miesiaca [trzy skoki w zaleznosci od trenowanej nawierzchni]

zmiana dofinansowania w trakcie treningu - nie wiem wiec nie odpowiem

ogolnie trzeba sie zastanowic czy warto dofinansowywac szkołkowicza bo moze to sie nie opłaca jesli jest kiepski
Czyli teoretycznie w przeciągu miesiąca 3 raporty - ja nie doczekałem jeszcze żadnego.
Zwykle skoki nastepuja dzien po dniu takze musisz jeszcze poczekac.

Krzymowski nie posiada motocykla .... http://www.speedway-world.pl/i,live-93978 - Czy w tym meczu nie powinien mieć samych W ?? Na czym on te czasy osiąga?
Gdy zawodnik nie ma zakupionego motocykla ma przydzielany do meczu najsłabszy silnik Uśmiech
Ale nawet jak nie ma żadnego motocykla to jest mu najsłabszy przydzialany?Duży uśmiech
Tak, jesli zawodnik nie ma zadnego motocykla to jest mu automatycznie przydzielany Fispp Flabby (40KM), z tego co kiedys przeczytałem jest on dodatkowo jeszcze troche wyeksploatowany
(2012-06-19, 10:10:18)Daras napisał(a): [ -> ]...ale przez wspomniany czas około 3 tygodni nie doczekałem jeszcze żadnego raportu o skoku chociażby jednego z nich.
Czy mam już powody do tupania nogami ? A może lepiej żebym jeszcze poczekał ?
Pozdrawiam !
to ja jeszcze dopytam: o ile przyśpieszają skoki w szkółce wraz z każdym poziomem? mam 3 poziom i średnio skoki wychodzą mi co 4-5 kolejek, czyli jak słyszę bardzo podobnie do poziomu 'zerowego'. dodam, że zawodnicy mają max talent.
I jeszcze jedno, bo na razie nie mogę na forum znaleźć: jakie będą zmiany w ys po przebudowie szkółki, i czy to co teraz w nich wybudowaliśmy (czyli jakiś tam poziom) będzie jakoś przeliczone na nową szkółkę? Mam zamiar jeszcze przed końcem podnieść poziom szkółki, ale chciałbym wiedzieć, czy w nowej będzie to jakoś 'oddane' (bo przeca w przyrodzie nic nie ginie :p)

Poziomy pozostaną takie same jak były w tym przypadku nic się nie zmienia. Im wyższy poziom tym zawodnik będzie szybciej trenował. Na temat nowej szkółki masz tutaj napisane w dziale propozycje Oczko
http://www.speedway-world.pl/forum/showt...324&page=7
właśnie o to mi chodziło, dzięki Uśmiech
Witam

Jeśli temat dotyczy juniorów to mam pytanie.

Gdzie zawodnik więcej skorzysta:

będąc w szkólce czy juz w podstawowym składzie. Dotyczy szybkości treningu.

Bo nie wiem czy lepiej trzymać w szkółce nieraz czy też jak jest możliwość to wysyłać na licencje?
Na licencji, bo trenujesz co chcesz i widzisz czego mu brakuje, a tak, to trenuje niezależnie od wyboru. W dodatku możesz dać go do sparingu i zdobywa XP.
a ja mam jeszcze pytanie: czy przetrenowane dni zawodnikom w szkółce skasowały się wraz z wprowadzeniem nowej szkółki? bo jeśli tak to trochę niefajnie i bez sensu. Otóż mam młokosa w szkółce, który w czw i piątek miał skoki w sile i w prowadzeniu (trening: grząska). ostatni skok z tego 'pakietu' wypadał mu zatem na poniedziałek, czyli już po wprowadzeniu nowej szkółki. Trener od 2 dni jest 'grząski' a ostatni, brakujący skok, miał mieć w Technice, czyli skilu który grząski trener trenuje. A skoku tego brak.. Zatem: co jest grane?
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15