Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Prośby o usunięcie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Proszę o usunięcie mojego konta z powodu braku czasu na grę. Login Jacki177 nazwa KSZB Toruń liga 8 grupa 70
(2012-05-04, 17:25:08)Jacki177 napisał(a): [ -> ]Proszę o usunięcie mojego konta z powodu braku czasu na grę. Login Jacki177 nazwa KSZB Toruń liga 8 grupa 70



To jest SW a nie SM Duży uśmiech
Zgłoś to w grze na SM bo tam masz widzę taka drużynę założoną

[Obrazek: 87467,HA%20HA.jpg]
Prosze o usunięcie mojej drużyny Login dawidst8 Zodiak Forever

/zrobione
Proszę o usunięcie drużyny Sparta Wrocław.WTS ponieważ zostało zablokowane bo długo nie grałem.Dlatego zrobiłem drugie konto o nazwie Sparta Wrocław... żebyście się nie pomylili które konto usunąć Język Może dlatego moje konto do tej pory nie jest zweryfikowane bo zobaczył ktoś ,że mam 2 ale jak się pytałem na czacie to powiedzieli ,że mogę założyć drugie konto jak jedno zablokowali także proszę usunąć drużynę Sparta Wrocław.WTS i prosiłbym o jak najszybsze zatwierdzenie drużyny Sparta Wrocław...
Login: Triodex
Drużyna: K.S.S.G
Powód: Brak czasu na grę ...

/ zrobione
Witam, z niechęcią piszę ten post.
Proszę o usunięcie mojego konta, wraz z drużyną:
Nazwa drużyny: Rzeszów Wolves
Użytkownik: BloodyMietek
Adres e-mail: bloodymietek@gmail.com
Liga rozgrywkowa: 4 liga 13 klasa, miejsce 5.

Jako uzasadnienie muszę podać czynniki takie jak: problemy z tego roczną sesją, wyjazdy związane z pracą magisterską, no i na koniec praca zawodowa.

Dziękuję za mile spędzony czas w grze, nie żałuje żadnej sekundy poświęconej w grze. Mam nadzieje ze jeszcze kiedyś do was wrócę.

/zrobione
New York Knicks
6liga 10 klasa
brat się przeprowadził i chce pograć na tym kompie ale swoją drużyną.

// Może grać kilka osób na jednym kompie i wystarczy to zgłosić w odpowiednim dziale
Witam. Proszę o usunięcie mojej drużyny Harnaś Toronto 6liga 3klasa (ID5619) login dybi z powodu braku prawidłowej autoryzacji drużyny co było przyczyną nieprawidłowego podanie przeze mnie adresu email. Przepraszam wszystkich graczy z którymi miałem rozegrać sparingi w najbliższych dniach.

/zrobione

Andrzej

i okazało się że jestem oszustem - mam zablokowane konto od ponad 24 godz. i żadnego info dlaczego - a myslalem ze tu jest normalnie

// Jaki masz login w grze i czy przypadkiem nie założyłeś 2 kont?

Andrzej

dwóch kont nie mam - skasowano mi konto(myslałem że na moją prośbę bo chciałem zacząć od nowa) bez żadnego info w moją stronę a dodam że jestem vipem - założyłem wtedy drugie konto(wczoraj) - ale moje pytanie brzmi dlaczego skasowano mi konto?

// Zgłaszałeś komuś na privie, że chcesz zacząć grę od nowa? Napisz którą drużyną chcesz grać, bo dwóch kont niestety mieć nie można.

Andrzej

zacznę od tego że nie otrzymałem odpowiedzi dlaczego zablokowano mi konto? - w momencie blokady miałem jedno konto - myslałem że ktoś przeczytał mój post że chcę skasować aktualne konto i zacząć od nowa i dlatego tak pomyślałem gdy zobaczyłem że konto mam zablokowane - pytam jeszcze raz dlaczego? - wtedy założyłem drugie konto bo myslałem że taka jest kolej rzeczy a tu widzę że nikt osoby powołane do tego nie czytają dokładnie forum bo by wiedziały że chciałem usunąć konto po to by zacząć od nowa - jest w wątku propozycje moje wyjasnienie ale przed zablokowaniem konta - dlatego po raz trzecie pytam dlaczego zablokowano mi konto? - posiadam vipa i nic nie zrobiłem sprzecznie z regułami gry, dlatego po raz czwarty pytam dlaczego zablokowano mi konto? - już mam dość tłumaczenie za coś czego robić nie powinienem a to ktoś inny mnie powinien się wytłumaczyć dlaczego zablokował mi konto mimo iż mam VIPa.
Mam nadzieję że otrzymam merytoryczną odpowiedź.
2012-09-14 14:58:01 | Nadawca: Andrzej |

Łagów SC kasacja konta
Witaj
Mam prośbę o kasację tej drużyny bym mógł zacząć od nowa bo nie widzę możliwości wyjścia z długów po kilku błędach które popełniłem na początku - chcę po prostu zacząć od nowa.
Pozdrawiam
Andrzej

Andrzej

rozumiem, że jest to odpowiedź na moje pytanie - ale nie do końca bo skoro prawidlowo odebraliście prośbę o kasację to czemu mam postawione zarzuty o dwa konta - ja rozumiem to tak: powinniscie skasować konto tak jak zrobiliście i pozwolić mi na drugie - ale niestety tego nie zrobiliście
stwarzacie niebotyczne problemy z niczego - i jak mam zachęcić ludzi żeby tu przyszli skoro vipów tak nieprofesjonalnie traktujecie żeby uzyć tylko delikatnego sformułowania
otrzymałem wiadomość że: Twoje konto pomyślnie przeszło proces weryfikacji i zostajesz pełnoprawnym uczestnikiem gry.
I co z tego skoro dalej jak chcę się zalogować wyskakuje mi czerwona płachta że konto zablokowane.
Poprosiłem o drugie hasło bo myslalem, że może coś źle zrobiłem ale dalej to samo czyli blokada.
już udalo mi się zalogować - tylko nastepne pytanie dlaczego przepadl mi vip gold który miałem jeszcze dosyć długo - nie pamietam dokładnie daty konca vipa ale na pewno nie był to silver tak jak teraz i na kilku dniach koniec
A czy ja jestem wszechwiedzący, że mam wiedzieć że masz jeszcze VIPA,i znam Twoj nowy nick ? Wiem na jakim koncie jakiego i na ile mam aktywować ?

No sorryy...

Andrzej

dzięki wielkie - już jest wszystko okUśmiech
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12