Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Prośby o usunięcie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
proszę o usuniecie skradzionego konta id:jamal69

Powód:
konto brata (było zgłoszone), zostało skradzione i uprzykrzało mi bardzo gre a teraz w transfer mi sie wbiło ;/
prosze o zabranie mi z konta drużyny kwoty za którą sprzedał sie mój żużlowiec i przywrócenia możliwość przygody ze speedway-world Oczko
z góry dziękuję i pozdrawiam Uśmiech

aadh

witam
proszę o usuniecie konta
login : aadhd
drużyna : ADHD-TEAM
Powód:
nie dość że mam ograniczony dostęp do sieci, to jeszcze ktoś mi zabiera zawodników bez ostrzeżenia choć pisał do wyjaśnienia. Wyjaśnieniem jest zabranie komuś zawodników bez ostrzeżenia ???
Tak to jest jak w regulaminie są jakieś "może" Proponuje pooglądać transfery "Dari"
Pozdrawiam Wszystkich
aadhd
Ps. nigdy nie płacę za gierki w necie z regulaminem "może"

// W tym przypadku czekałem na informacja od Stefika jakie zawodnik ma umiejętności (nie mam wglądu w skille zawodników). Nikt nikomu nie broni zgłaszać na forum transferów Darii.
brylant ja jej mogę zabronić nakładając dożywotniego bana na IP i po problemie Duży uśmiech
to po pierwsze
po drugie dostałeś info o jakie ma skille jak tak to się podziel siedzę tutaj dłużej niż i wiem ze swojego nie małego doświadczenia jakie ceny były średnio za danych zawodników

// średnia skilli na pozimie 51.6 pkt. takich zawodników można wziąć z listy za bezcen. poza tym 3 zakupy od tej samej drużyny.
ja pisze w imieniu brata czy jest mozliwe ze po usunieciu konta mozna sobie wybrac klase w ktorej chce sie startowac oczywiscie w 6 lidze ??
nie ma takiej możliwości, przydział jest losowy
Proszę o usunięcie konta bratanka które jest już jakiś czas nieaktywne:
makspulo drużyna Stal 65 Gorzów
http://www.speedway-world.pl/i,team-5049
Proszę o usunięci konta osoby , która je założyła , ale tylko wtedy ją było widać . Zajmuje pierwsze miejsce w tabeli i po co ma zabierać miejsce innym lepszym drużyną ?
Nazwa drużyny: Syrenka
Użytkownik: Marcpra2002
Liga : 6 klasa 53 .
Data rejestracji: 2012-10-31 18:55:52
Ost. online: 2012-10-31 18:58:06

// Konto zostanie zablokowane automatycznie po 30 dniach od ostatniego logowania.
Proszę o usunięcie konta

GKM Graudenz Grudziądz, 4297, lucjanos

Wyapliłem się. Zniechęciłem. Po początkowym entuzjaźmie i rocznej grze widzę, że ta gra nie ma tego czegoś, co pozwala zatrzymać usera na dłużej. Mam na myśłi klimat, bo cała reszta jest O'K. Dzięki za wspólną grę i mile spędzony czas. Pozdrawiam.
prosze o usuniecie druzyny zolwie powodu z jakiego nie bede pisal na forum
prosze o usuniecie mojego konta druzyna spedway team
Proszę o usunięcie mojej drużyny wojacy nie chce mi się już w to badziewie grać
Proszę o usunięcie Falubazowa Zielona Góra, seba435 6 liga 49 kl.
Gra na początku fajna , potem za dużo czasu trzeba poświęcić i robi się bardzo nudna i przewidywalna...
Proszę o usunięcie konta. Gra mi się porostu znudziła.

Lewsey89, CKM Lions 5 liga 22 klasa
MK Marzenie Somonino, 6 liga 41 klasa
Drużyna: Rydwan Tęczy – Alki – ja/liga6/5
Drużyna: Konik Garbusek – Baric – znajomy 1/liga6/29
Drużyna: Adoratorzy Kwiatów – Selenata – znajoma/liga6/38
Drużyna: Zadziwiający Taniec – Demko – znajomy2/liga6/19

Powód: brak weryfikacji drużyn do 24 h.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12