Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Prośby o usunięcie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Turbina

Witam chcialem zglosic druzyne mojego siostrzenca do usunięcia. Powod jest taki ze znudzila mu sie gra i nie loguje sie. A ja za niego noe bede sie logowal oraz gral.
Nazawa druzyny.
HARNAS BYDGOSZCZ 5 LIGA 14 KLASA.
Drozdowianie - login: Maly
Strategikon - login: Strateg

Usunięte
Szalone Konie - Somonino: Diament

Usunięte
(2014-10-16, 12:46:25)Diament napisał(a): [ -> ]Szalone Konie - Somonino: Diament

Słuchaj czy Ty jesteś poważny Wykrzyknik kolejny raz zakładasz drużynę i kolejny raz chcesz by ją usunąć (Tym razem aż 3 dni trwała Twoja przygoda w grze).
Jaki cel ma zakładanie przez Ciebie drużyn i ich usuwania. Sprawia Tobie frajdę że wystawiasz skład na mecze ligowe tym razem nie do końca sezonu tylko na trzy kolejki do przodu.
Drużyna: Somonino - login Star - ja
Drużyna Somonino 1966 - login - Lumen - alter ego

Usunięte
(2014-09-12, 14:31:59)Henrik napisał(a): [ -> ]
(2014-09-12, 12:00:50)Wawrzyniec napisał(a): [ -> ]UTJ Somonino - wawrzyniec


Po co zakładasz konto zresztą nie pierwsze w grze (wiem napiszesz że z innego IP i nie masz z tym nic wspólnego ale nazwa drużyny ma i zawsze związana jest z wyrazem SOMONINO),
» Victorsi Somonino (Oxonidus)
» Somonino (Maxonid)
» MK Marzenie Somonino (Janusz)
» MK Wyśnieni Somonino (Spokojny7)
» FART Somonino (Sven)
» Somonino (Somo)
» GROM Somonino (waleczny1966)
» UTJ Somonino (Wawrzyniec)

Później potrafisz na PW napisać że czekasz na aktywację a po jakim czasie tradycyjnie chcesz żeby usunąć konto ale jak zwykle wystawiasz skład na mecze ligowe do końca sezonu .
Pytam się po co to robisz i czemu to ma służyć ?Pomysł

Jak najbardziej mam z tym wszystko co możliwe wspólnego. Nie widzę tu jednak swojego "przestępstwa". Jest to miejsce - gra - publiczne. Każdy może zagrać i przerwać grę kiedy chce, przy czym dopełniony jest tu zawsze element staranności tzn. zakończenie gry zgłoszone jest oficjalnie w odpowiednim miejscu -zgodnie z Waszymi wymogami - na forum. Robienie porządku z nieaktywnymi drużynami - likwidowanie ustawionych składów itp. należy do zarządzających. Nie uważam za potrzebne uzasadnianie powodu przerwania gry - nie żyję w rzeczywistości totalitarnej.
Wpisy tego rodzaju odbieram, jako szykany mej osoby ale też i napiętnowanie konkretnej miejscowości. Ponadto ilustrując sposób traktowania graczy - Waszych bądź co bądź zdawać by się mogło "aktywów" wydają Wam też odpowiednie, konkretne świadectwo nad czym osobiście ubolewam lecz cóż Wasz wybór... Podobnie niezrozumiałe i niedopuszczalne są dla mnie w tym kontekście Wasze groźby zablokowania mi dostępu do gry przez blokadę numeru IP. Pozdrawiam ciepło SW.
Witam serdecznie, proszę usunąć konto dudzik44 drużyna ManiekTeam, powód za mała ilość graczy i wygrywanie meczu 75:0 jest dla mnie idiotyzmem

Konto usunięte.
Drużyna : BKS FNC Bydgoszcz , chce usunąć ten klub ponieważ grałem pierwszy raz jestem mocno na minusie i dalsza gra nie ma sensu.

Nick : FNC Tomczyslav jak mozecie dodac konto KSC Czarni Bydgoszcz

Konto usunięte
TŻ Cecylia – Yo,
GP Na Przełaj – Fis,
KŻ Paradox – Xe,
TAS Pomorzanka – Virto.
(2014-11-29, 16:58:02)Yo1 napisał(a): [ -> ]log. Xe drużyna KŻ Paradox - ja
log. Yo drużyna TŻ Cecylia - córka
log. Fis drużyna GP Na Przełaj - żona
log. Virto drużyna TAS Pomorzanka - córka (druga).



Konta usunięte.
Proszę o usunięcie mojego konta powód gra robi się nudna
Nick mundek
Drużyna WRZ Wola Rzedzinska


Usunięte konto
Drużyna do usunięcia
Login: emillo
Drużyna: GladiaTor Zielona Góra
Pozdrawiam i dziękuje wszystkim za grę.

Konto usunięte.
PolskieHerosy (Malinowski21) - ID-9848

Młody nie chwycił bakcyla.



Konto usunięte.
Sparta Łysomice - wodz
ID 1473
Nuda


Konto usunięte
Proszę o usunięcie mojej drużyny
KSM Krosno Odrzańskie

nazwa wizytownika - roxer3

powód - nie chce mi się już grać


Konto usunięte
ukppku

Konto usunięte.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12