Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: finanse
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Mam taką propozycje by troszkę rozszerzyć aktualny stan konta bo teraz mamy przychód i wydatki . Można by było rozwinąć to do mecze ligowe , sparingowe ,indywidualne ,czwórmecze a po drugiej stronie reklama ,park maszyn, stadion .... skoro wszystko kręci się wokół kasy to warto by było wiedzieć jak w sezonie to wygląda ile wydajemy w przekroju jednego sezonu a ile zarabiamy na poszczególnych zawodach . Jeśli ktoś zamierza oszczędzać to myślę ,że przydatny bajer .Co Wy na to ??
Moglo by to byc naprawde przydatne,moze nie dla weteranow ale dla poczatkujacych z pewnoscia. Bylbym ZA.
Jest to MANAGER a więc wszelkie statystyki, tabele, obliczenia mile widziane.

Jestem na TAK

Dodatkowo możnaby dodać gdzieś historię budżetu/jakieś podsumowanie na koniec sezonu. Czy jesteśmy na plusie w danym sezonie czy ten sezon był dla nas stratny.
Na tak i propozycja Chrisa również Oczko

MarekAureliusz

Jak najbardziej jestem na tak Uśmiech
obecnie muszę trochę ręcznie liczyć ile kasy będę mieć a ile mogę teraz wydać, to by ułatwiło życie Uśmiech
No i takie coś mi się podoba , więc dalej do propozycji
Zdecydowane TAK!!
Jestem za Duży uśmiech
Jest nawet projekt tego opracowany i lezy u mnie na poczcie, po poludniu wrzuce skreena jak Mika1688 to zaprojektowal, i naniesiecie ew poprawki.
to miło Stefik ,że tak szybko to rozpatrzyłeś na pewno łatwiej będzie liczyć kasę :-)
Tak Mika to przedstawił:

[Obrazek: vnbxsgdgvg.jpg]
Brakuje jeszcze kary za nie ustalenie skladu(liga,sparing,czwormecz)
Liga jest - 100 k
sparing też jest - 25 k
a za czwórmecz z tego co zrozumiałem jest 50 k
Uśmiech
Bardzo fajny pomysł, w końcu jak ktoś powiedział wcześniej SW to menadżer, im więcej statystyk tym ciekawiej Uśmiech
Wiem Zielony ze sa kary,chodzilo mi o to ze nie sa uwzglednione w tej tabelce od StefikaDuży uśmiech

Przem@s

Przedwczoraj
Cytat:Przyszła faktura za wynajem Toi-Toi. W końcu profesjonalny klub to i ubikacje dla kibiców wypada posiadać. Koszt wynajmu to -500 zł..
Tego wczesniej nie bylo, chyba jakas nowowsc w grze Uśmiech. W sumie fajny pomysl.
Moze by tez np wprowadzic jakies oplaty za wode dla posiadaczy przyczepnej nawierzchni? Zawstydzony Wiadomo ze duzo trzeba jej wylac, zeby przygotowac przyczepny tor, dzieki czemu zwieksza sie proporcje finansowe miedzy druzynami przygotowujacymi rozne nawierzchnie Język

Zeby nie bylo, to sam jezdze na przyczepnej.
Stron: 1 2