Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Innowacyjna gra żużlowa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
a kiedy bedzie gra?
Może być pomysł ale jestem na nie ponieważ połowa stąd poszła by właśnie do tej gry którą chcecie stworzyć a połowa grałaby tutaj i zrobił by się młyn oraz mało graczy na jednej z gier. Jak mamy tutaj załóżmy 2500 graczy to z 1000 poszła by tam .Ja się wciągnąłem w Speedway World i na razie nie zamierzam rezygnować z tej gry Język

PS:
Nie krytykujcie mojej opinii ponieważ to jest wyłącznie tylko moje zdanie .Duży uśmiech


Sparta Wrocław & Gks Wybrzeże = Ekipa nie do wyjebania Duży uśmiech
Młody, a co przeszkadza graczom grać w jedno i drugie? Ja akurat bym tak uczynił. Można dodać, opcję, że jak ma się w dwóch grach VIP'a to jest tańszy Uśmiech Np. Płacisz za jednego, masz dwa Uśmiech To pozostawiłoby graczy. A założę się, że jak wyjdzie ta nowa gra, to będzie pełno nowych graczy chcących pograć w coś takiego, bo chyba nie skłamię jak powiem, że będzie to pierwsza taka gra Uśmiech
Stefik z własnego doświadczenia z grą footballteam (grałem coś koło 400 dni, tam był licznik więc mnie więcej wiem) chętnie grałem w tą grę, bo była sprawiedliwa, do czasu tych tricków i KK, proszę więc by ta nowa gra żużlowa nie posiadała żadnych innowacji typu 'Tricki', ponieważ to we mnie zabiło tego.. ducha tej gry ?! Oczko
co uwazasz za Tricki?
mp. jeżeli zadecydowałeś ze w tej grze beda takie same skille jak w speedway-world (technika,prowadzenie itp.) to tricki by dodawały powiedzmy techniki. Na 1 poziomie 3 techniki, na 2 poziomie 5 techniki itd.

Tez uwazam za zabilo by to ducha gry, bo by wyszlo ze kto bedzie mial wiecej czasu ten bedzie lepszy Uśmiech
niezbyt rozumiem, ale skile nie beda takie same Oczko
Zrobimy wszystko co w naszej mocy zeby gra byla atrakcyjna dla graczy.
A ten pomysł Championa to dla mnie jak najbardziej trafiony. Jestem za żeby wprowadzić taką walute, moim zdaniem zwiększyło by to ryzwalizacje w grze, a i wspomoglo finansowo stefika do dalszej pracy Uśmiech
Cytat:jeżeli zadecydowałeś ze w tej grze beda takie same skille jak w speedway-world (technika,prowadzenie itp.) to tricki by dodawały powiedzmy techniki. Na 1 poziomie 3 techniki, na 2 poziomie 5 techniki itd.
O to mi chodziło Oczko. Poza tym to też zniszczyło to, iż administrracja miałaby mniejsze zyski, bo zamiast kupować dodatkowe 'akcje' to robili tricki Oczko. I nie liczyło się wtedy ile w to grałeś dni, ale ile temu poświęcałeś;/.
jak tam ida prace nad gra na kiedy planowana jest
jak idą prace?kiedy mniej więcej ruszy ta gra?jeśli chodzi o udoskonalanie gry to mam takie same zdanie jak becik z tym że np.we Włókniarzu Częstochowa będą startowali Grigorij Łaguta i Daniel Nermark a w Zielonej Górze Jonson i Protasiewicz.tak było by najlepiej według mnieOczko
Narazie stoja od dłuższego czasu. I tak nazwiska nie beda oryginalne, Licencja jets zbyt droga
Odświeżam temat gdyż mam pytanie odnośnie tworzenia gier/stron www.

1. Rozumiem, że zaprzestano prac nad tym projektem? Smutny A szkoda, bo mogłaby to być przełomowa gra w polskim internecie. Póki co mamy tylko managery w którym możemy prowadzić karierą piłkarza, koszykarza (mowa o sportach zespołowych).

2. Chciałbym kiedyś sam stworzyć własną grę. Jakie umiejętności są potrzebne do stworzenia czegoś podobnego do SW, SM itp? Co musiałbym się uczyć i w jakiej kolejności? xHTML, php, mySQL, java? Z jakich materiałów najlepiej korzystać?
Jako wieloletni gracz ( niestety) zaczynam się zastanawiać co daje mi bycie w klanie oprócz nowych kontaktów i gadania na forum i generalnie zabierania czasu. Zajebisty pomysł Liga Miast pod warunkiem iż Toruń Rzeszów Częstochowa itd. itp.. będą stanowiły grupy tych miast !!!!! Wtedy klany mające wg miast członków we wszystkich ligach bgędą mogli robić turnieje np. Częstochowa vs Toruń . Robimy tabelę i konkretne ustawki czyli miasto na miasto lub klub na klub oczywiście w swojej lidze . I robimy tabelę tych wyników i zaczyna być w tej grze dreszczyk emo0cji !!!!!!!!!!
(2012-11-21, 20:19:00)kugel99 napisał(a): [ -> ]Jako wieloletni gracz ( niestety) zaczynam się zastanawiać co daje mi bycie w klanie oprócz nowych kontaktów i gadania na forum i generalnie zabierania czasu. Zajebisty pomysł Liga Miast pod warunkiem iż Toruń Rzeszów Częstochowa itd. itp.. będą stanowiły grupy tych miast !!!!! Wtedy klany mające wg miast członków we wszystkich ligach bgędą mogli robić turnieje np. Częstochowa vs Toruń . Robimy tabelę i konkretne ustawki czyli miasto na miasto lub klub na klub oczywiście w swojej lidze . I robimy tabelę tych wyników i zaczyna być w tej grze dreszczyk emo0cji !!!!!!!!!!

W Lidze Miast zaczyna być tendencja do powstawania klanów typowo miejskich jak np. Sportowa Bydgoszcz , Krzyżacka i Anielska Gwardia (toruńskie ekipy) i jeszcze Leszczyński klan powstał. Więc jest nadzieja że powstaną takie klubowe klany tylko trzeba chętnych co by je prowadzili.
Stron: 1 2 3 4