Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Turnieje indywidualne
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2

albor

Wątek turnieje został zamknięty,więc otwieram nowy.

Na początek: Alleluja!
Turnieje indywidualne to wspaniała sprawa, w dodatku świetnie pomyślana i zorganizowana.
Ogromny plus dla SW.

Moje propozycje to kosmetyka dopracowująca ideę turniejów ind.

1) Niech spis utworzonych i kompletowanych turniejów indywidualnych będzie w postaci listy przewijalnej obejmującej wszystkie dostępne turnieje. Ułatwi to wyszukiwanie.

2) Niech na liste turniejów można założyć filtr, aby wyświetlało nam
listę turniejów w których występują:
- wskazany zawodnik (lub nawet wskazani zawodnicy) - wskazanie poprzez ID zawodnika
- zawodnicy wskazanego klubu (a przynajmniej klubu własnego) - wskazanie poprzez ID klubu

3) Na stronie zawodnika przydałaby się informacja o turniejach, do których został zgłoszony oraz turniejach do jakich aktualnie jest zaproszony.
Super propozycja!
ok, bedzie po niedzieli.

Lista przewijana ok, wyszukiwanie zawodow jest, dodam wyszukiwanie po zawodnikach lub klubach.

A w profilu zawodnika jak chcialbys to zorganizowac?

albor

Nie myslałem o formie.... ale pomyślmy.

Na ile tygodni w przód można organizować zawody indywidualne?
Nie wiem teraz - już mam zorganizowane.

Wiadomo że zawodnik może wystartować tylko w jednym turnieju ind. i tylko w sobotę.
Zatem wystarczyłoby u każdego zawodnika wypisać daty 3-4 najbliższych sobót (może więcej) opisując je informacją "brak turnieju", bądź nazwą turnieju do którego jest już zgłoszony.
a osiagniecia tez ? Np ind wlkp - 3 msc
Punkt 1 i 3 zrealizowany. Nad 2 myślę czy jest potrzebny.

Co do 1 - zwiększyłem limity dwukrotnie.

albor

Ad 1) Podoba mi się!
Lista obejmuje tylko turnieje w najbliższym terminie. Czy może obejmować dalsze terminy?

Ad 2)
Może filtrowanie wg zawodników jest zbyteczne gdy jest zrealizowany punkt 3),
ale filtrowanie wg udziału zawodników własnego klubu przydałoby się

Ad 3) Podoba mi się!
W terminach "brak zawodów" mogły by pojawiać się jeszcze ewentualne zaproszenia z mozliwością zgody. Chodzi o przegląd przyjętych i możliwych do przyjęcia zapek dla danego zawodnika.

Czy system pozwala wysłać zaproszenie dla zawodnika, który dany termin ma już zajęty?
(2011-06-05, 01:13:53)stefik4 napisał(a): [ -> ]a osiagniecia tez ? Np ind wlkp - 3 msc
To prócz terminów nadchodzących terminów musiałbyś wypiswywać też terminy turniejów zakończonych.
Ja bym odpuścił.
Jest historia turniejów dla każdego klubu.
To chyba wystarczy.
1. Tak najblizsze zawody w ciagu najblizszego czasu z limitem.

2. jeszce pomysle

3. Bez sensu zeby inni widzieli zawodnicy do czyis zawodnikow

//Czy system pozwala wysłać zaproszenie dla zawodnika, który dany termin ma już zajęty?
Chyba nie.

Osiagniecia beda gdy beda zawody oficjalne

albor

>> W terminach "brak zawodów" mogły by pojawiać się jeszcze ewentualne zaproszenia z mozliwością zgody.

> 3. Bez sensu zeby inni widzieli zawodnicy do czyis zawodnikow

Może powinny być widoczne zapki tylko dla własnych zawodników.
Nie ma sensu wyświetlac zaproszeń w dwóch miejscach. W zakładce gdzie są zaproszenia na zawody dopisze date i to powinno rozwiązać problem.
Proponuje dodać Odśwież tak jak jest w normalnych meczach.
I nie na temat ale jeszcze dodać po lewej stronie w programie dla vipow panel informacyjny , date i godzinę oraz aktualności tak jak to jest na innych podstronach.
Po lewej stronie nie ma takiej możliwości jak sam widzisz nie ma miejsca tego tam wcisnąć. Dodam gdzies godizne i date i odswiez.

albor

Zastanawia mnie czy przyjęte rozwiązanie kompletowania uczestników turniejów jest optymalne.
Zaproszenia organizatora fajna rzecz...
Czy jednak userzy nie powinni mieć możliwości zgłaszania swoich zawodników do zawodów?

Czy we własnym turnieju prócz listy zaproszonych,
(którym wystarcza akceptacja zaproszenia, aby stali się uczestnikami)
nie powinna być druga lista zgłoszonych zawodów, którym wystarczyła by akceptacja organizatora aby stali się uczestnikami???


Zwróćcie uwagę że organizator aby zamknąć listę uczestników skazany jest na ich czas reakcji.
Jeśli w terminie nie zaakceptują swoich zapek, to organizator mógłby zakwalifikować uczestników z listy zgłoszonych.

Najpierw myślałem czy nie było by lepiej zmienić system kwalifikacji zapka organizatora-akceptacja uczestnika na system zgłoszenie uczestnika-akceptacja organizatora,
ale sobie pomyślałem że oba sposoby mogłyby funkcjonować obok siebie. Na pewno trudne do realizacji, ale możliwe.
(2011-06-09, 08:44:53)albor napisał(a): [ -> ]Zastanawia mnie czy przyjęte rozwiązanie kompletowania uczestników turniejów jest optymalne.
Zaproszenia organizatora fajna rzecz...
Czy jednak userzy nie powinni mieć możliwości zgłaszania swoich zawodników do zawodów?

Czy we własnym turnieju prócz listy zaproszonych,
(którym wystarcza akceptacja zaproszenia, aby stali się uczestnikami)
nie powinna być druga lista zgłoszonych zawodów, którym wystarczyła by akceptacja organizatora aby stali się uczestnikami???


Zwróćcie uwagę że organizator aby zamknąć listę uczestników skazany jest na ich czas reakcji.
Jeśli w terminie nie zaakceptują swoich zapek, to organizator mógłby zakwalifikować uczestników z listy zgłoszonych.

Najpierw myślałem czy nie było by lepiej zmienić system kwalifikacji zapka organizatora-akceptacja uczestnika na system zgłoszenie uczestnika-akceptacja organizatora,
ale sobie pomyślałem że oba sposoby mogłyby funkcjonować obok siebie. Na pewno trudne do realizacji, ale możliwe.

tez o tym myslalem, to jest dobry pomysl, ja jestem na tak
organizator zaprasza zawodnikow ktorych chce. Jesli mu zalezy na pelnej obsadzie to wysyla wiecej zaproszen.

Odwrotny system powodowal by spora ilos zaproszen i bylby chaos.
Stron: 1 2