Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Drużynowe Mistrzostwa Juniorów SW
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Proponuję wprowadzenie DMJ w formie czwórmeczów do gry. Same czwórmecze doskonale sprawdzają się w Lidze Juniorów organizowanej prze Speeda i moim zdanie przyszedł czas na dodanie tych rozgrywek do SW jako oficjalnych obok ligi oraz IMSW. Co do formy DMJ SW to tutaj jest pole do popisu dla twórcy gry oraz samych graczy ze Speedem na czele. O pomyśle wspominałem jakiś czas temu Stefikowi i chciał żeby rzucić temat na forum, a wtedy podejmie decyzję co z tym fantem dalej zrobić. Tak więc w tym miejscu prosiłbym Was o wyrażenie swojej opini na ten temat Uśmiech
Jak dla mnie pomysł super tylko jak dobrze rozumiem żeby wziąć udział muszę mieć 5 juniorów tak? a więc niestety wydaje mi się że to pomysł tylko pod E-ligę i 1 Ligę niestety ale sam pomysł jest ok, wcześniej też rzucił ktoś pomysłem DPŚ-u ale temat umilkł a też był ciekawy pomysł...
Przy wszelkim rozszerzaniu oficjalnych rozgrywek jestem na tak. Czy to w grę wchodzi DMJ, MPPK czy jakiekolwiek inne zawody. Uśmiech

MarekAureliusz

Jak najbardziej tak, przydadzą się dodatkowe oficjalne zawody, tym bardziej że nie ma żadnych oficjalnych zawodów juniorskich. Na czwórmeczach też nic oficjalnego się nie odbywa więc sądzę że to dobry wybór Uśmiech
Oczywiście na TAK. Dodałbym jeszcze IMJ SW.

Vinyll

Jestem jak najbarziej na tak za dodaniem większej ilości oficjalnych zawodów
w przyszłym sezonie będę miał tylko trzech juniorów ale jestem za. xd
Bardzo dobry pomysł z wprowadzeniem większej ilości oficjalnych zawodów do SW jak wymieniali przedmówcy wcześniej Uśmiech oczywiście na TAK !!!
Jestem na TAK
ejj a nie lepiej gdyby organizowane zawody były w formie czwórmeczy?

MarekAureliusz

(2013-01-22, 13:42:33)grzech napisał(a): [ -> ]ejj a nie lepiej gdyby organizowane zawody były w formie czwórmeczy?

Przeczytałeś chociaż pierwsze zdanie z pierwszego postu?
(2013-01-22, 14:43:00)MarekAureliusz napisał(a): [ -> ]
(2013-01-22, 13:42:33)grzech napisał(a): [ -> ]ejj a nie lepiej gdyby organizowane zawody były w formie czwórmeczy?

Przeczytałeś chociaż pierwsze zdanie z pierwszego postu?

Co się czepiasz chłopaka chciał być twórczy i mu nie wyszło Duży uśmiech poza tym zawsze post więcej a czytać nie musi bo po co Język
haha sorry. ewidentnie za dużo imprez...
kiedys dalem ten pomysl ale to nie ma sensu kazdy pomysl do adminow jest zly i koniec zadnych nowinek a konkurejcja nie spi nawet stefik tu nie zaglada...
Każdy konkretny pomysł jest rozważany.
A po co Ci admin ma pisać że coś jest ok lub nie i tak mają sporo na głowie.
Stron: 1 2