Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Biegi nominowane
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
TAK_TAK_TAK!!! Sam chce decydować o zawodnikach w biegach nominowanych kto pojedzie w 14 a kto 15 , a nie że jest tylko 1 zmiana
na tak Oczko Ciekawa propozycja Oczko
Popieram!
Ale chłopaki w regulaminie żużlowym jest wyraźnie zapisane że w 15 biegu muszą jechać najlepsi, w rzeczywistości tak jest. Henrik ma rację w 14 biegu jest przecież możliwość zmiany na innych oprócz tych dwóch najlepszych, bo oni muszą jechać w 15. Nie zmieniajmy zasad żużla, chyba o to chodzi żeby ta gra była jak najbardziej realistyczna. Pewnie dostane baty od was ale taka prawda, nie twórzmy nowego regulaminu po swojemu pozdro
Ale przy równej punktacji to my powinniśmy decydować kto pojedzie w 15-tym biegu o to tu najbardziej chodzi .
Z tym się zgodzę ale wyżej pisali że najlepsi mogą w 14 jechać a to bujda
(2013-05-10, 14:35:14)ggregory93 napisał(a): [ -> ]Z tym się zgodzę ale wyżej pisali że najlepsi mogą w 14 jechać a to bujda

Tutaj po prostu było że przy równej ilości pkt najlepszych zawodników nie było możliwości wyboru zawodnika czy ma jechać w 14 czy w 15 biegu
(2013-02-09, 23:39:15)Jack21 napisał(a): [ -> ]i dlatego to trzeba zmienić bo jeżeli wiem że na chwilę obecną mam wynik w 14 biegu 3:3 a w 15 1:5 i przegrywam a mogę zrobić zamianę zawodnika z 15 biegu do 14 i wtedy powiedzmy i tak mam 1:5 w 15 ale w 14 np może już być 5:1 a coś takiego to już chyba różnicę robi nie uważasz?


O tym mówiłem
tak ja tak napisałem ale trochę na wyrost Uśmiech ogólnie temat bardziej skłania się ku temu aby móc wybierać przy równej liczbie punktów Uśmiech
dokładnie
Wprowadone.
Stron: 1 2 3