Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Zgłaszanie logowań z komp. i telefonów innych graczy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
W tym temacie informujemy, kiedy logujemy się z komputerów kolegów/koleżanek również uczestniczących w grze.
siemka, wczorajsza ligę pojechał za mnie koleś prowadzący Gorzow Stal Caellum bo miałem 2 zmianę w pracy.

p.s. to tyle dla wiadomości
// zapisane
Witam! Ja wczoraj korzystałem z komputera użytkownika prowadzącego zespół: "Unia Garzyn". Na podstawie mojej drużyny pokazywałem mu o co w tej grze chodzi, bo jest nowy.
//zapisane

daehniks1

zgłaszam logowanie sie z innego ip poniewaz przyjechałem z uk na urlop
//zapisane
ja często loguje się w pracy i przez telefon i czasami z komputera u teściów Duży uśmiech
//zapisane
ja często z telefonu się loguje Uśmiech
//zapisane
KS Apator Toruń (Slevin) przez ok 2 tygodnie(urlop) będzie się logował z IP co z dwa trzy miesiące temu logował się Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) i KS Adriana Toruń (adja).
//zapisane
Jako, że są wakacje loguje się z komórki. Użyczam jej też moim dwóm braciom: ghost123 i waleccrane.
//zapisane
1909 Ovia Angels będzie się logował na moje konto w dniach 18 do 28 sierpnia. Wyjeżdżam dzięki za wyrozumiałość.

// zapisane
Często loguję się z telefonu. Wczoraj i przedwczoraj były wykonane logowania z IP użytkownika WandaNowaHuta (MichalKR).

// zapisane
Dziś z IP MichalKR zaloguje się wolski Uśmiech
//zapisane
Chciałem powiadomić że z konta NySseR będą się logowały dwa ip, bo mam dwa internety, aha i jeszcze chciałem dodać że raz ode mnie z Kompa logował się mój kumpel na swoje konto.
//Podaj nick 'kumpla'

Nick bodajże ten : 1G9K7M9
A jak się loguję z telefonu to muszę zgłaszać?

Jak tak, to Zielony815 loguje się z telefonu, laptopa, stacjonarnego komputera i szkoły. Duży uśmiech
//zgłaszamy logowania z kont innych graczy!
Dzisiaj wyjeżdżam za granicę . Przez ten okres ok 2-3 tygodnie będę logował sie z innych kont.drużyna Moto Lublin-Walter
//zapisane
Panowie tutaj zgłaszamy logowania wyłącznie z IP innych graczy SW. Jeżeli logujecie się od kogoś, kto nie gra w tego managera, to zgłaszać tego nie musicie. Przypominam tylko, że jest zakazane dokonywanie transferów pomiędzy graczami logującymi się z tego samego IP.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12