Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Zgłaszanie logowań z komp. i telefonów innych graczy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Potwierdzam powyższe - miałem rano problem z siecią i musiałem skorzystać z Wi-Fi drapieżników. ustaliliśmy na przyszłość, że jeżeli jeden z nas będzie miał problemy z dostępem do neta to będziemy korzystać wzajemnie ze swoich sieci.
Przez jakis czas KS Wieliczka będzie obsługiwała moje konto że swojego netu.
Dzisiaj chwilowo logowałem się na konto gracza Fireman (GSE Tarnów)
Nie dawno logowałem się na brata komputerze ponieważ mój komputer był w naprawie (Pawel) Orły Gorzów
Witam dzisiaj zalogowałem się na brata konto,ponieważ on mnie o to poprosił Uśmiech Adis (Adis Speedway Team)
Witam
W najbliższych dniach będę dawał bratu komputer bo jesteśmy na wyjeździe Adis Adis speedway team
Dzisiaj ja się zalogowałem na sw na brata kompie
Dzisiaj mój brat na moim telefonie logował się na swoje konto (Adis Speedway Team)
Dzisiaj po raz kolejny brat zalogowal się na moim telefonie
Witam.
W dniu dzisiejszym mam zająć się kontami Drapieżników i Ks Wieliczki - wczoraj dostałem hasła i nie wiadomo czy na dzisiejszym dniu się skończy.
Od 5-7.09.2018 do 12-14.09.2018 przekaże swoje konto pod opiekę gracza Selby.
Hegemonix - NA PLASTERKI (JA)
Dalida - Ska_you_ła (CÓRKA)
Tarnowskie Jaskółki zajmują się moim kontem
Może się zdarzyć że moje IP pokryje się z IP Ojca czasami razem pracujemy i czasami jak jestem u niego może się zdarzyć że się zaloguje na telefonie będąc podłączony do jego internetu także zgłaszam na wszelki wypadek

Boscombe Pirates (13041)
Falubaz Bournemouth (13015)
O 17 Selby mi ogarnie sparing
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12