Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Zgłaszanie logowań z komp. i telefonów innych graczy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Dzisiaj spi u mnie kumpel ma team White Mice Witkowo , a ja Black Wolves Witkowo i mamy takie samo ip, i na dodatek kupuje ode mnie zawodnika zebyście nie pomyśleli że multi czy coś jutro już idzie do siebie tylko dzisiaj Pzdr.Uśmiech
//zapisane (odnośnie tego samego ip)

Co do transferu proponuję zapoznać się z 7. punktem regulaminu gry.
Witam! Przez kolejny tydzień będę prowadził drużynę brata Sipma Lublin TŻ.
//zapisane
witam!! logowałem sie dzisiaj od kolesia !! pokazywałem mu SW on gra w SM !! koles nie ma klubu i nie gra w SW pzdr
//zapisane
(2011-10-23, 23:28:29)19matias62 napisał(a): [ -> ]Chciałbym zgłosić , że mieszkam w Toruniu i posiadam internet radiowy , a więc kilka tys. ludzi ma takie samo IP co ja :> . Nie chciałbym dostać bana za transfery z kimś , kto jest np. z mojego osiedla ;c
witam. wdrazam kumpla w temat jego druzyna lee team , moje ip speedy sid, pozdro
//zapisane
dzisiaj się logowałem z brata kompa
//zapisane
Cześć mój brat się logował z mojego komputera bo chcialem zobaczyć jego druzynę jego login to lukstar3000 a mój login to dawidst8 Ja tez się loguję z mojego telefonu komórkowego
//zapisane
zgłaszam że zalogowałem sie na konto kolegi login glapiak25 z mojego komputera ponieważ nie dostał kodu aktywacyjnego i kazał mi to sprawdzić
//zapisane
w raz z kolegą logowaliśmy się z innego komputera tzw na salce jego login to matiz 1425
//zapisane
KS Apator Toruń (Slevin) przez ok 2 tygodnie(urlop) będzie się logował z IP graczy:
Krzyżacy R3 Toruń (kamykov)
KS Adriana Toruń (adja).
/zapisane
Kuzyn Włókniarz Konopiska
logował sie dzis u mnie
/zapisane
Ja będę logował się z różnych komputerów,w dwóch przypadkach może być logowanie z IP gdzie inni grają. Korzystam z Szwagra kompa i kolegi a dodatkowo dorzucam swojego laptopa i komórkę, także zgłaszam to.
/zapisane
Witam. Jak coś loguje się ze swojego IP domowego: 95.160.42.248, także loguje się codziennie (pn-pt) z komputera w pracy, niestety nie znam dzisiaj jego IP (zapodam w poniedziałek) oraz czasem z komórki. Pozdro.
/ zapisane
Jeżeli to ma jakieś znaczenie to logowałem się z innego komputera w święta, ale wątpie żeby ktoś tam miał konto na SW. I oczywiście loguje się czasami z mojej komórki.
/zapisane
Ja często loguje się w pracy i przez telefon komórkowy oraz laptopa.
Pozdrawiam
/zapisane
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12