Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Zgłaszanie logowań z komp. i telefonów innych graczy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Witam czesto siedze na grze w telefonie i ostatnio bylem w pl wiec mialem napewno inne ip pozdrawiam
/zapisane
Również często loguje się z komórki i czasami może się zdarzyć ze szkoły :
/zapisane
ja się loguję oczywiście z komórki komputera nie raz z komputera salkowego
/zapisane
Kuzyn Włókniarz Konopiska
logował sie dzis u mnie
/zapisane
ja czesto loguje się w pracy i moga byc 2 nr Ip przy moich logowaniach
/zapisane
czeste logowania u IP mojej dziewczyny wlasciwie czesciej loguje sie z tego IP niz ze swojegoUśmiech wiec i u mnie moga byc rozne IP
/zapisane
loguję się w zależności od tego gdzie jestem - dom Leszno , studia wrocław . 2 różne ip.
/zapisane
loguje się czasami z pracy, komputer ten jest ogólnie dostępny, ale nic mi nie wiadomo, żeby ktoś jeszcze logował się z niego na SW
/zapisane
Od jutra do końca stycznia (urlop) będę głównie logował się z komórki jak i laptopa (wykorzystując komórkę) , nie wykluczam logowań z innych ip korzystając z innych sprzętów (mianowicie również w celu rozpowszechniania gry) Uśmiech pzdr
/zapisane, z tym, że nie ma konieczności zgłaszać logowań ze "sprzętów' z których nie korzystają inni gracze SW.
Witam w związku z pracą jaką wykonuje jeżdżę po Polsce loguje się z różnych IP korzystając z sieci bezprzewodowej za każdym razem loguje się poprzez komórkę np. od 25 do 28 stycznia byłem w kutnie, od 31.01 do 3.02 wołomin i kutno, jutro czyli 8.02 wyjeżdżam do krakowa jak będzie bezprzewodówka oczywiście się połącze mam nadzieję że w ten sposób nie przekraczam regulaminu - pozdrawiam
/zapisane
Kuzyn Włókniarz Konopiska
logował sie dzis u mnie

/zapisane
Witam loguje się z innego IP gdyż jestem w delegacji. PGE Marma Rzeszów użytkownik Rado.
/zapisane
wczoraj się logowałem od znajomego z komóry
/zapisane
Przemo13, Aras36 i Solitary logujemy sie tez w pracy wiec od poniedzialku do piatku w godzinach 7-16 moga wystapic te same ip ;]
/zapisane
Dzisiejszą ligę pojedzie za mnie MarcinGW
/zapisane
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12