Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Zgłaszanie logowań z komp. i telefonów innych graczy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
witam,ja często korzystam na przemian z kompa ciani80 i bolo8333.zgłaszam żeby nie było problemów
witam,bolo8333 i ciani80 my często prowadzimy sobie nawzajem mecze.dzięki
/zapisane

lech

witam z bratem nazmiane sie logujemy wiec moze wystapic to samo ip uzytkownik lech i Marian

/jest już zgłoszenie w temacie kont rodzinnych.
Dziś tzn 23.03.2012 chciałem zgłosić iż na moim kompie logował się mój kumpel który posiada drużynę o nazwie CZARNIKROSNO a jego login to koras2323, sytuacja miała miejsce po godz 20 Uśmiech pozdrawiam

/zapisane

lech

witam logowalem sie wczoraj z telefonu
/zapisane

Piotr36

bede logowal sie z innego kompuera dnia 30.40.2012r
/zapisane

Piotr36

Dnia 07/04/12 loguje sie z innego kompa
/zapisane
wczoraj logowałem sie z otwatej sieci wifi nie wiem do kogo ona nalezała, a moze to było przedwcozraj Uśmiech Tez logowałem sie z komorki. pzdr
/zapisane
wczoraj i dzisiaj logowałem się z komórki i innego komputera stacjonarnego.

/zapisane

Piotr36

bede sie logowal z innych ip do piatku tj.13.04.12r powod mam zabieg i tam gdzie bede mial neta bede sie logowal
/zapisane
Brylant zapisz że od 15.04-31.05 będę się logował z Niemiec. Napewno na tamtym kompie nie ma tu konta, ale piszę za wczasu. Pozder
/zapisane
stal gorzów liga 1 gr 1 czesto loguje sie z tel

Nazwa drużyny: Stal Gorzów
Użytkownik: spawn1488
/zapisane
dziś i jutro będę logował się z telefonu - sieć Orange, lokalizacja Gdańsk
/zapisane

Piotr36

bede logowal sie z innych komputerow w dniach 20-21.4.2012r
/zapisane
dziś (niedziela) i jutro (poniedziałek) będę logował się także z telefonu - sieć Orange, lokalizacja Gdańsk
Jeśli ma to jakieś znaczenie to w ciągu tygodnia studiuję dziennie w Poznaniu a w weekendy wracam do domu. Dlatego loguję się przemiennie ze swojej stacjonarki (Poznań) i przenośnego netbooka (Poznań + Leszno).
Pozdrawiam !

Jeżeli żaden inny gracz nie loguje się z tego samego IP, to zgłoszenie nie jest konieczne. Dobrze jest zgłaszać logowania np. z bibliotek, hoteli, internatów. Wtedy może dochodzić do sytuacji, że z tego samego ip logował się ktoś, kto również gra w SW.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12