Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Zgłaszanie logowań z komp. i telefonów innych graczy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Kuzyn Włókniarz Konopiska (szymon)
logował sie dzis u mnie i wczoraj

/zapisane

Piotr36

W dniach 29-30.04 i 01.05-12r bede logowal sie z innych komputerow

/zapisane
Witka! Koleś poprosił, bym odjechał jego kolarzom odpowiednią ilość biegów w dzisiejszym spotkaniu.
Jego dane w grze -> kargulkssg (STAL G 1947).

/zapisane
Zgłaszam logowanie z jednego komputera w dniu 30.04.2012 (bodajże)
Drużyny Milenium 1938 Leszno (4459)
oraz Brooklyn Squad

/zapisane
Użytkownik barti1234 prowadził dziś mój mecz i w razie braku możliwości prowadzenia spotkania skorzystamy z tej opcji użytkownicy Barti1234 i trojan
/zapisane
witam, zgłaszam, że przez kilka dni będę się logował z tego samego komputera co nowy gracz makspulo. To jest mój bratanek i założył sobie konto jak zobaczył grę u mnie. Ja jestem na urlopie u brata.
/zapisane
Witam
Chcialem zglosic ze mam drugiego kompa i teraz razem z bratem bedziemy korzystac z niego wiec wiaze sie to z tym ze bedzie inne IP
ja: FordonCity
brat: BksPolFor

/ zapisane
Hej, po tym co wyszło zgłaszam, że czasem będę się logować na konto bratanka żeby mu pomóc ale transferów między nami nie będzie. Bratanek to makspulo. Z jego IP nie będzie logowań ma moje konto chyba, że będę u niego w odwiedzinach bądź będziemy razem na wczasach-wtedy to zgłoszę.
/ zapisane
Kolega (michal98)
logował się dziś u mnie i mojego taty (Falubaz10 i Młody78)
/ zapisane
Chciałem zgłosić że konta:
1. gepek
2. Mavrick
3. tsciezka
będą się logowali z tego samego IP ponieważ pracujemy w jednej firmie i mamy takie samo IP zewnętrzne.

/zapisane
witam, ja i makspulo jesteśmy przez tydzień razem na wczasach więc przez ten czas będę się logował z jego IP lub swojego telefonu.

/zapisane
witam chcialem zglosic ze bede sie logowal z innych IP do momentu kiedy nie podpisze nowej umowy na korzystanie z internetu pozdro

/zapisane

Piotr36

Dzis bede logowac sie z telefonu i prawdopodobnie przeprowadzal transfer moj zespol to FC STOJAK BYDGOSZCZ

/zapisane
Bede sie logowal z ip druzyny TZ Lublin przez najblizszy 10 dni, urlop

/ zapisane
Zgłaszanie logowań z wspólnego IP
Mavrick
Gepek
Batpol

/ zapisane
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12