Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Zgłaszanie logowań z komp. i telefonów innych graczy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
wyjeżdżam na urlop i będę logował się z telefonu: sieć Orange, lokalizacje: Gdańsk, Tczew, Gliwice, Zabrze, Katowice, Wisła, Częstochowa, Kraków, Krosno, Sanok, Ustrzyki Dolne i Górne oraz inne w pobliżu tych podanych oraz na trasach pomiędzy nimi. Pakiet mam aktywny do 2 września
moja drużyna to GKS Gdańsk

/ zapisane
Witam, dzisiaj rano logowałem się z komputera moich rodziców Oczko
zgłaszam logowanie z wspólnego ip
caPPo1
PepeRacing
Od dnia 14 września br. przez kilka dni będę się logował z racji pobytu na ziemi ojczystej z telefonu sieci orange, tudzież ewentualnie skorzystam z opcji kafejka internetowa w Gorzowie Wlkp.
Na chwile obecną istnieje również prawdopodobieństwo, że wyręczy mnie koleżka o dźwięcznym pseudo artystycznym kargulkssg prowadzący team STAL G 1947.
Wczoraj tj 2.09.2012 na moje konto logował się gracz, który ma drużynę CZARNIKROSNO jest to spowodowane problemem z dostępem przeze mnie do neta, gdyż obecnie jestem poza krajem i zaznaczam z góry że taka sytuacja może się powtórzyć
Pozdrawiam

Piotr36

Witam wyjezdzam od 07.09 12r do 15.09.12r i bede sie logowal z roznych ip moj zespol to FC STOJAK BYDGOSZCZ
Przez najbliższy tydzień moim kontem zajmował się będzie Hawaiki. Wczoraj również się do mnie zalogował Oczko Pozdrawiam !
Hawaiki również w tym tygodniu będzie się u mnie logował. Pozdrawiam !
Zgłaszanie logowań z wspólnego IP ponieważ gramy w pracy i mamy IP zewnętrzne
Mavrick
Gepek
tsciezka
Batpol
jarex89

Asteck666

Proszę sprawdzić powiązania IP drużyn Victory Leszno (21) i Unia Leszno (11).
Rozumiem, ze można pomóc kumplowi gdy ten wyjeżdża na wakacje, ale granie za kogoś regularnie powinno być niedopuszczalne. Nie chciałbym żeby to się odbiło na Speedzie, bo nie sądzę żeby robił wałki, ale niech się odbije na Juniorze1995. Skoro Junior nie ma czasu grać, to niech nie gra, bo wygląda na to że Speed częściej gra drużyną Unii niż jej właściciel Junior1995.
Tym bardziej że Junior1995 nie ma napisanego ani jednego postu na forum, to też świadczy o tym że średnio gra.
Jeśli mogę coś zaproponować, to proponuję zakaz dla Speeda na logowanie się jako Unia Leszno, pod rygorem bana jeśli go złamie. A Junior niech sobie radzi jeśli rzeczywiście gra taki manager. Albo potraktować to w kategorii wałka (nie wiadomo od jak dawna jest taka sytuacja) i usunąć Unię z rozgrywek.
jestem za
Jeśli mogę coś w tej sprawie powiedzieć, to chce się poddać karze zakazu logowania na konto Juniora, jeśli nie da rady sam grać to trudno dowidzenia ;p

MarekAureliusz

Siema, nie wiedziałem wcześniej że trzeba to zgłaszać, ale czasem loguję się z telefonu, albo z sieci, albo z jakichś WiFi jeśli mam akurat dostęp, któregoś razu chyba z kompa użytkownika Jack21, jesteśmy współlokatorami, zgłoszone w kontach rodzinnych Uśmiech
Mój zespół Solino Inowrocław

Piotr36

Zmienilem siec internetu i bede miec inne ip
Zgłaszam logowanie kolegi dred98 z mojego komputera. Gdyż pokazałem mu grę i zarejestrowałem go na swoim komputerze.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12