Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Zgłaszanie logowań z komp. i telefonów innych graczy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Od dzisiaj będę logował się z Netbooka,ponieważ mój komputer niema waszej strony i nemogę się połoczyć z Speedway Woorld-2 drużyny FC Falubazik i KS Falubazteam
Nie miał strony pewnie, bo był pad serwera i nigdzie tej strony nie było Uśmiech Już powinno być wszystko w jak najlepszym porządku Uśmiech

speed_55

Logowanie Speed Fordon i Oxfordonia Bydgoszcz z mobilnego PLAYa (sporadycznie gdy zabraknie neta z kabla).
Przez jakiś czas bede wchodził z kompa kuzyna gdyż mieszkamy obecnie pod wspólnym dachem Oczko
StalGorzów - dolar (Kuzyn)
Siła Czarnego Gryfa - jamaldon1 (ja)

ffrraanneekk1980

Dnia 05.12.2012 bede korzystał z komputera Gracza Stef 83 ma druzyne DZIKIE WEZE Nie bedzie mnie jutro w domu dlatego bede korzystał z kompa kolegi Pozdro
Dzisiaj logowałem sie z kafejki 77.252.246.67
Wybrzeze [specjal2009]

Piotr36

od niedzieli loguje sie z innego kompa bo wyjechalem FC STOJAK BYDGOSZCZ,bede logowal sie do 18.01.2013r
Loguje się zróżnych miejsc w Polsce, pracuje w delegacji i często zmieniam miejsce pobytu. Trudno mi powiedzieć gdzie i kiedy będę się logował.
FalubazZielonaGóra - fzg
TylkoFalubaz - alan1988

gramy w pracy na tym samym ip.
Pierwszego marca wyjeżdżam za granicę, możliwe że będę się logował z dwóch różnych IP.
Zgłaszam logowanie się z tego samego IP z użytkownikiem bula11 ponieważ mamy internet radiowy od tego samego kolesia obok z bloku Nieśmiały
Borsuk1994 i Pawlik10 logujemy sie z jednego komputera, gdyz mieszkamy w internacie i mamy dostep w tym czasie do jednego komputera.
Gracz : KS Apator Toruń (Sleevin) - przez ok. 2 tygodnie będzie się logował z sieci i kompa graczy:
KS Adriana Toruń (adja) i Krzyżacy R3 Toruń (kamykov)

Piotr36

Wyjezdzam i bede sie logowal z innych komputerow od 10 do 15 maja.
Witam,
dzisiejszy mecz ligowy mad72 - Predators Korczyna pojechał za mnie "nadeczek" prowadzący drużynę "wilczek"
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12