Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Zgłaszanie logowań z komp. i telefonów innych graczy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Siemano. Logowałem sie dzisiaj z kafejki takie o ip 178.37.137.62
Pozdro
WItam
Od jutra przez najbliższy okres około 1 miesiąca razem z drużyną Wilczek będziemy korzystać z jednego IP jest to spowodowane wyjazdem za granicę
Pozdrawiam Predators Korczyna
(2013-06-25, 21:10:31)Dziunia90 napisał(a): [ -> ]Informuję że wspólnie z innymi użytkownikami tj. Batpol, gepek, tsciezka, Mawlick, jarex89 korzystamy ze wspólnego adresu IP (217.117.128.213) w pracy.
Zdarzało mi się wcześniej logować z kompa mojego chrześniaka (nie miał jeszcze konta w grze), a teraz już ma, więc sytuacja może się powielać.
- anty falubaz (misiek_kssg)
- MKKS Gorzów (StalowyDawid99)
Witam chcialem zglosic ze z uzytkownikiem kapsel logowalem sie ze wspolnego adresu IP. od 20/07 do 21/07
Witam. Chciałbym zgłosić że użytkownicy Styra oraz BoloUT logowali się z mojego telefonu oraz komputera na swoje konta. Było to jednorazowe. Proszę o aktywację mojego konta
Gracz : KS Apator Toruń (Sleevin) - przez ok. 2 tygodnie będzie się logował z sieci i kompa graczy:
KS Adriana Toruń (adja) i Krzyżacy R3 Toruń (kamykov)

Turbina

Turbina Bałakowo będzie się u mnie logował z tego samego IP co ja Zywiec777

Alanes

login: Alanes
nazwa drużyny: Mistrz Mistrz Falubaz

login: aj
nazwa drużyny: K.S.F Zielona Góra

bracia

Pozdrawiam
Chciałbym zgłosić że drużyny: Jastrzębie Skórka, Polonia Glesno i Club XXI logują się z jednego ip (internet w pracy i użytkownika Zyga87)
Chciałbym zgłosić że drużyna ŻK logistik Leszno logowała się z mojego komputera (Armor Leszno) ponadto drużyna ERMOR Leszno to kumpel z klasy więc będą zdarzać się logowania o tym samym ip.
RE: Zgłaszanie logowań z komp
chcialbym powiedziec ze ja tomek42 i radek42 korzystamy z jednego ip i kompotera dla tego ze mieszkamy razem i mamy jeden kompoter

ja razem z bratem i kolegom korzystamy z jednego ip dlatego ze mieszkamy razem i mamy jeden ruter
nasz kolego bedzie czasami kozystal z naszego kompotera
radek42
tomek42
adam82
uzywamy jednego rutera
Tatra Toronto (ptaszek74) i Primavera Toruń ( piotrowskp) będą logować się od czasu do czasu z telefonu. Wczoraj logował się z telefonu Tatra Toronto ( ptaszek74 )

kyjo81

Nazwa drużyny: ROW Manhattan Rybnik
Użytkownik: kyjo81
będzie się logował również na konto:
Nazwa drużyny: FC STOJAK BYDGOSZCZ
Użytkownik: Piotr36
nagły wyjazd i nie będzie Go prawdopodobnie do 17.11.
prosił mnie abym zaglądał
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12