Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Zgłaszanie logowań z komp. i telefonów innych graczy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

lech

uzytkownik lech MARIAN(brat) i Michal(szwagier) mozliwe logowanie z jednego adresu ip praca wdelegacji i korzystanie z jednego kompa
Zgłaszam ,że 21 listopada br. logowałem się z innego komputera(inne ip).Gracz krzybor98
http://www.speedway-world.pl/i,team-8729
Witam zgłaszam czeste logowanie sie z telefonu powód zmianowy system pracy,a z kompa loguje sie tyko z jednego IP!Pozdrawiam
Witam, w dniu 04.12.2013 będę się logował u znajomego. Znajomy to Zyga87 - jego drużyna to RehaMed Złotów
Od jakiegos czasu loguj€ sie z Niemiec..Potrwa to troche czassu.
Wisnia klub Armor Leszno glapski_54 Ernor Leszno logowania z jednego kompa (kolega)
Dziś na moim koncie logował się kolega podpowiedział mi kilka ustawień Jego dane w grze -> kargulkssg (STAL G 1947).

speed_55

W najbliższym czasie (szczególnie przez znaczną część maja) będę logował się z komórki lub innego kompa na konta:

1. Speed Fordon - speed_55;
2. Oxfordonia Bydgoszcz - sprinter (konta rodzinne)

Miejsce pobytu - gdzieś na południu Polski.
Jesli mi się spodoba to logowanie z komórki może się i później zdarzyć.
witam, nie wiedziałem, że takie rzeczy się zgłasza, ja oprócz logowania się za pomocą komputera na swoje konto loguje się również telefonem. druzyna: US Głowienka

Kukuczka

Zgłaszam ze od dnia 13.08 do 25.08 bede sie zajmował kontem kolegi :
kaple - cyprian
Powód kolega wyjeżdża na wakacje i nie bedzie miał dostepu do internetu. Pozdrawiam

Turbina

Zglaszam ze w dniu 15 wrzesnia o godzinie 17 logowalem sie z mojego telefonu na konto siostrzenca HARNAS BYDGOSZCZ
(2014-05-03, 14:41:15)odo napisał(a): [ -> ]witam, nie wiedziałem, że takie rzeczy się zgłasza, ja oprócz logowania się za pomocą komputera na swoje konto loguje się również telefonem. druzyna: US Głowienka

i dodam, że czasem jeszcze tym samym telefonem logują się moi koledzy jeżeli jadą akurat mecz, drużyny: GŁOWIENKA TEAM oraz kenneth.team
Witam!
Przez najbliższe około 2 miesiące (lub mniej), będę się również logował na konto gracza Zyga87, który powierzył mi opiekę nad kontem na czas jego nie obecności Uśmiech
Począwszy od dziś do 28 marca będę się logował na konto gracza Zyga87 w celu przypilnowania jego drużyny na czas jego nie obecności
czasami  loguje się ze szkoły
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12