Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Literówki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Musisz z tym poczekać do jutrzejszego wieczora jak wróci Stefik to sprawdzi to.
Stefik pensję już poprawił a różnica jaka była została Tobie na konto dodana.
dzieki
Mam pytanie?wkradł się chyba jakiś błąd do niedzielnego meczu który odbędzie się 19.08.2012 - mianowicie drużyna z którą mam jechać ma tylko 2 zawodników a wystawionych Fc Falubazik vs. Forza Toruń
Data: 2012-08-19 | Godzina: 12:00
Chat z przeciwnikiem

Fc Falubazik: Forza Toruń:
9. Brak zawodnika 0 1. Patryk Mikołajczak 0
10. Brak zawodnika 0 2. Mieczysław Kołodziejczyk 0
11. Brak zawodnika 0 3. Lucjan Grezel 0
12. Brak zawodnika 0 4. Tymon Harwoziński 0
13. Brak zawodnika 0 5. Teddy Kuźniecki 0
14. Brak zawodnika 0 6. Gilbert Fijała 0
15. Brak zawodnika 0 7. Dobrosław Krakowski 0
16. Brak zawodnika 0 8. Brak zawodnika 0
Odśwież
1s

jest 7 i to z innych klubów - FC Falubazik-Forza Toruń- 5 liga 16 klasa - proszę o wyjaśnienie tej sytuacji
Manager drużyny Forza Toruń wystawił skład za pomocą "zapisanych składów", stąd też w jego szeregach widnieją nazwiska zawodników, którzy już zmienili barwy (posypią się wykluczenia). Nie jest to błąd, a jedynie zagrywka taktyczna. Twój niedzielny rywal nie dysponuje odpowiednia ilością zawodników i ten manewr ma go uchronić przed ewentualna karą za niewystawienie składu. Możliwe też, że wyprzedaż wiązać się będzie z zakończeniem przygody z SW lub całkowita wymiana składu.
Dzięki
To niejest ten temamat ale piszę z tego w zględu że tu najszybciej dostałem odpowiedż - mianowicie niemam obrazka mojej drużyny ani nawet przeciwnej a folder drużyny jest zrobiona
Jeśli ktoś miał logo w serwisie upload.webds.pl to niestety wszystkie pliki zostały skasowane.
Dlatego trzeba na nowo wgrać sobie logo na dowolnym serwer uploadu. Polecam stronkę http://tinypic.com/ lub tą http://picupload.pl/
dostaję na komputer ostrzeżenie że ta witryna zawiera wirusa - czy wy też macie takie ostrzeżenia?
moglbys dać jakiegos screena na jakiej stronie wirus, jaki wirus?
W opcji "czwórmecze" w częsci "Zaproszenia wysłane" pojawia się komunikat:
"Brak wysłanych zaproszeń na czórmecz!"
Jest literówka - brak "w" w komunikacie w słowie "czwórmecz"

Poprawione

Areckis

Witam,

Chciałem zgłosić błąd cyfrowy w postaci pensji zawodnika.
Pensja jest 5 cyfrowa, a nie 4-ro.
W chwili obecnej jego pensja wynosi 48964 zł, co chyba na taki słaby poziom zawodnika świadczy o błędzie.

ID zawodnika: 35102.

Z góry dziękuję za naprawę błędu.

Pozdrawiam.
Areckis.

Ok poprawione
Zauwazylem ze w zakladce rozegrane mecze w opisie pogody napisane jest: ,,,,deszcz padal obificie,,,, chodzi o slowo obficie. Pozdrawiam.

Ok poprawione
moj zawodnik Jerzy Rzepkowski jest dalej nie zdolny do jazdy a kontuzje dostal 13 listopada i dalem mu darmowa czyli na 1 tydzien czyli powienien juz byc zdolny do jazdy
czekam na odpwiedz
hm... pierw należy zawsze sprawdzić u podstaw, stąd też moje pytanie - w treningu ma ustawiony odpoczynek ?
Stron: 1 2 3 4