Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Literówki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
W tym temacie zgłaszajcie literówki znalezione w grze. Wszystkie inne posty będą usuwane i karane warnami.
W podstronie finanse jest zły tytuł strony Speedway Worldv0.2?? Chyba z wersji testowej zostało
// juz
Jak przyjmuje się zaproszenie na sparing to na żółtym tle wyskakuje "Zgdziłeś się na mecz towarzyski!" Uśmiech

// juz
w zapisane składy jest Speedway Worldv0.2
oraz jak sie dodaje nowy skład to jest na żółto i na dole:
B5
B4

// tytuł poprawiłem, a oznaczenia usuna Ci sie po zmieniu jezyka an innny i z powrotem an Polski.
Gdy się zrobiło zmianę to wyskakuje: Komentarz: X nie dostał szansy pokazania sie w tym biegu. Jego miejsce pod maszyną "startowa" zajął Y - jako zmiana zwykła.

WK - ważność kontaktu w zakładce zawodnicy i opis Uśmiech

Ilość meczy w dniu dzisejszym - Zakładka dzisiejsze mecze
Pomoc ---> Park Maszyn --->

W zakładce "Zawodnicy => Park maszyn" można kupić każdemu zawodnikowi z osobna motor. Rodzaj motoru dobieramy wg. siły.

Można także dokonać zaprawy silnika co ustala jego stan na 100% zaś jego wytrzymałość spada o 1 stopień. Wytrzymałość motocykla można poprawić poprzez remont generalny silnika.

Ok już poprawiłem
Henrik
Jest mały problem mam literówkę w grze i nie wiem co gdzie jest bardzo to utrudnia grę jak mogę prosić o naprawienie tego problemu podaję przykład tam gdzie powinno być " Księgowość " jest " A44" proszę o jak najszybszą pomoc
pozdro
Papaj34
Musisz zmienić język gry np. na angielski a później ponownie powróć na język polski i już zniknie Tobie to " A44" Oczko
rejestrowałem się i takie coś dostałem
W ciągu 24H Twoje konto zostanie zwefyfikowane przez moderatora.
chodzi o słowo: "zwefyfikowane"
pomoc ----> zawody indywidualne trzecia linijka początek zdania zamiast Gdy jest "Gty"
Ok poprawione już Oczko
Regulamin, punkt szósty, ostatnie zdanie: "Zabrobione jest odnoszenie profitów z błędów w grze."

Poprawione Oczko
Inne---->GFA
"GFA to organ administracyjny w Speedway-World.pl, który czuwa nad tym żeby grało się wam przyjemnie i płynie"
ostatnie słowo

Ok poprawione Oczko
ja mam pytanie moj zawodnik Hilary Domaros placilem mu pensje 4 tysiace a teraz 7 lipca zaplacilem mu 47937
dlaczego tak sie stalo ??
czekam na odpowiedz
druzyna Budowlani Rybnik 5 liga 3 klasa
prosze o pomoc
Stron: 1 2 3 4