Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Mozliwosc dokonywania zmian w programie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mam pomysla Uśmiech Mozna by zrobic cos takiego by w trakcie meczu byla mozliwosc dokonywania rezerw i zmina w programie. Mozna by ten pasek z live 'sklad na nastepny bieg' wkleic do programu gdzies tak na wysokosci 7 biegu. Nie trzeba by bylo sie przelaczac na live by zrobic jakies zmiany.
Co wy o tym myslicie? i co ty o tym myslisz Stefik , jest to trudne do zrobienia ?
W zalaczeniu screen
popieram to byłaby fajna opcja Uśmiech
super pomysł, jak najbardziej za Oczko
Jestem na tak Oczko
Jeszcze nie wiem kiedy ale będzie ;P

daehniks1

100% na tak Uśmiech
na tak
oczywiscie ze na tak i to jak najszybciej
Pozwolicie że po wakacjach :>
Ja mam jeszcze jedna mala propozycje dot. programu otoz w chwili obecnej w programie widzimy tylko czas zwyciescy wyscigu, mozna by bylo zrobic takie cos ze gdy najedziemy kursorem na nazwisko zawodnika bedzie sie ukazywal czas jaki wykrecil w biegu . Ogolnie to po wprowadzeniu tych innowacji mozna by bylo wybierac czy kontrolujemy mecz w zwyklym live czy w programie. Co wy o tym myslicie?



** jeszcze jedno mi wpadlo do glowy, jezeli by to wszystko przeszlo [zmiany i czasy] to mozna by bylo jeszcze zrobic opcje w ustawieniach czy chcemy by relacja z glownej strony odpalala nam sie w starym lve czy w programie.
nie no jakby propozycje Specjala, Stefik wprowadził byłoby super! Uśmiech
wprowadzone ;p
wiec zamykam