Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Liga: 1 liga 2 klasa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
witam wszystkich w nadchodzacym sezonie mysle ze 2 klasa jest naprawde silna i ciezko kogokolwiek typowac do spadku czy tez awansu

moge napisac tyle ze bede walczył o utrzymanie w tym sezonie i mysle ze bedzie ciezej niz w poprzednim , w dalszym ciągu ten sam plan odmłodzic skład przy jednoczesnym utrzymaniu
Hej, hihi pewnie połowa drużyn z naszej ligi ma taki plan żeby odmłodzić skład, no zobaczymy co ten sezon przyniesie. Chyba od kilku sezonów grupa 2 jest najbardziej nieprzewidywalna w tym Oczko ja celuje w miejsce które da mi bezpieczny byt na następny sezon czyli coś koło 4-6 miejsca.
Witam Panów!
Ja planowałem bezpieczny spadek, jednakże, kilku z grajacych w tej grze, przekonało mnie że lepiej utrzymywać się w 1 lidze, niż spaść do 2 ligi, bo mogło by być ciężko wrócićJęzyk
Tak też poczyniłem. Celem na ten sezon jest utrzymanie w ciągu dalszymUśmiech
Hawaiki, ciebie z Einsteinem typuje na górną półkę ligiUśmiech
Hawaiki nasz mecz powinien byc ciekawy z tego co widziałem masz 2 doskonałych liderów jezeli mój górny bedzie na równi walczył z nimi ( a wieze ze tak bedzie sr: 80.2 w dodatku handycap) powinno byc wyrównane widowisko . co do Krystian Klasa nie wiem jakie postepy uczynił ale troche mu brakowało do moich zawodników . w kazdym razie mysle ze powinno byc ciekawie i nie bede typował wyniku bo tak naprawde moze byc w dwie strony zarówno na styku jak i z duza róznica małych pzdr
Hej, mi się wydaje, że dostanę do 35 pkt, bo 2 zawodników meczu mi nie wygra. Górny będzie u siebie rządził i dzielił jak tylko będzie chciał Oczko . Pozdrawiam.
Byczki Radziejów vs Stupki Gniezno 25:65

Polmo vs DAEHNIKS GORZOW nie typuje

Ks.Stal Gorzów Wielkopolski vs ROW Manhattan Rybnik 48:42

Hawaiki Team Rzeszów vs Unia Tarnów I 50: 40

Anioły UNIBAX vs Unia Leszno 40:50
Bo coś tak cicho u nas, to może czas na drugą część sezonu zabawić się w typy Oczko Wyniki raczej obstawiam, że tak powiem w ciemno (nie jestem ostatnio na bieżąco z tym co się dzieje w naszej grupie). Bardziej koncentrowałem się na krótkiej notce o meczach.

Stupki Gniezno vs DAEHNIKS GORZOW - 57:33 - lider naszej grupy (Stupki Gniezno jakby ktoś nie wiedział Oczko ) raczej nie oddaje meczy na swoich śmieciach i tak też powinno być tym razem, goście pewnie będą tłem dla gospodarzy, zresztą mają chyba inne cele na ten sezon (walka o środek tabeli).

Byczki Radziejów vs ROW Manhattan Rybnik - 46:44 - HIT naszej kolejki, obydwie drużyny walczą w tym sezonie o wyjście ze strefy spadkowej. Za gospodarzami przemawia ich tor, jednak goście liczą pewnie na choćby jedno potknięcie zawodników z Radziejowa, a wtedy wszystko możliwe.

Hawaiki Team Rzeszów vs Unia Leszno - 42:48 - Unia Leszno walczy o awans do elity w tym sezonie i jutro powinna to potwierdzić na moim stadionie, oczywiście skóry łatwo nie sprzedam ale brakuje mi trzeciego solidnego lidera więc o wygraną będzie ciężko.

Unia Tarnów I vs Anioły UNIBAX - 55:35 - Tarnowianie depczą po piętach liderom naszej grupy i czekają tylko na ich potknięcie. Na swoich śmieciach są bardzo silni i także tym razem będą chcieli to pokazać. Anioły tym razem będą musiały uznać wyższość gospodarzy, może w kolejnych meczach u siebie uda się ugrać 2 pkt i liczyć na awans z grupy barażowej.

Polmo vs Ks.Stal Gorzów Wielkopolski - 54:36 - Polmo tak samo jak Unia Tarnów I depcze po piętach liderom naszej grupy i liczy po cichu choćby na ich jedną wpadkę. Mecz z drużyną z Gorzowa gospodarze powinni spokojnie rozegrać na swoją korzyść i zainkasować 2 pkt + bonus. Gorzowianom w tym sezonie brakuje solidnej drugiej linii i w tym meczu liderzy nie będą raczej w stanie sami wygrać spotkania.
ROW Manhattan Rybnik vs Stupki Gniezno 30-60

DAEHNIKS GORZOW vs Unia Tarnów I 42-48

Anioły UNIBAX vs Polmo 35-55

Unia Leszno vs Byczki Radziejów 65-25

Ks.Stal Gorzów Wielkopolski vs Hawaiki Team Rzeszów 38:52
Dzisiaj szybko bez opisów meczy Oczko bo weekend zapracowany mam.

ROW Manhattan Rybnik vs Stupki Gniezno 35-55

DAEHNIKS GORZOW vs Unia Tarnów I 40-50

Anioły UNIBAX vs Polmo 43-47

Unia Leszno vs Byczki Radziejów - już objechany.

Ks.Stal Gorzów Wielkopolski vs Hawaiki Team Rzeszów 48-42
Dzisiaj postawiłem poważny krok na drodze powrotu do exligi. Z trudniejszych meczy został mi jeszcze wyjazd do Hawaiki i do Teveza.
Hej, hehe Einstein, u mnie raczej masz wygraną. Brak solidnej drugiej linii oraz brak trzeciego dobrze punktującego zawodnika sprawia, że przegraną mam w tym meczu jak w banku Oczko Oczywiście nie będę się poddawał i taktyki będą leciały jak tylko będę mógł z nich korzystać.
To co dzisiaj stało się w Lesznie przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Moi raidersi pojechali na 100% i mimo, że zawaliłem sprawę z motorem Czykirskiego bo zamiast naprawić sprzedałem mu motor w trakcie meczu to i tak wywiozłem 3 pkt. z tego arcytrudnego terenu.Jestem mega zadowolony. Praca zaczyna procentować i można patrzeć optymistycznie na kolejny sezon.
Gratulacje EUREKA!!! Ja też jestem w szoku, że dałeś rady UNII LESZNO. Na wyjeździe w dodatku. Ja już odpuściłem pierwszą ligę, ale myślę, że za dwa sezony wrócę mocniejszy. Powodzenia!
Eureka gratulację!!!! Rośniesz w siłę i już nie długo będziesz mieszał w extralidze. Junior miał ciężki weekend, sobota porażka ze mną a w niedzielę Ty dołożyłeś.
Hej, ja swoje cele na ten sezon już raczej osiągnąłem czyli miejsce w środku stawki Oczko chociaż trzeba się pilnować do końca sezonu, żeby nie załapać wpadki.
Stron: 1 2