Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Wypożyczenia zawodników/okienko transferowe
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam. Co sądzicie o opcji wypozyczenia zawodnikow np juniorow do nizszych lig w celu zdobywania doswiadczenia w sytuacji gdy nie mieszcza sie w kadrze zespolu? I jeszcze pytanie jak widzielibyście np okienko transferowe w okresie od x-y nie tak jak jest teraz ze caly czas jest mozliwosc ruchow na rynku transferowym?
Temat już poruszany (chodzi o wypożyczenia), ze względu na możliwość wielu przekrętów i chyba małą użyteczność pomysł się nie przyjął a co do okienka transferowego to ja osobiście nie wiedzę potrzeby takie ograniczenia no chyba że masz jakieś sensowne argumenty za to przekonaj mnie Duży uśmiech
Nie wiem czy moje argumenty sa przekonywujace ale sadze ze wprowadzenie takiego okienka transferowego + ksm druzyny mogloby byc ciekawe ze wzgledu na planowanie druzyny i byloby bardzo rzeczywistym rozwiazaniem zakontraktowanie zawodnikow z odpowiednim ksm co oczywiscie w okienku transferowym owocowaloby z wiadomych przyczyn ruchami kadrowymi ( wysoki/niski ksm) i dopasowanie sie do regulaminu. + proces licencyjny o ktorym mowa w innym watkuUśmiech pozdrawiam

a co do wypozyczen juniora i przekretow np mozna by bylo wprowadzic cos na zasadzie goscia ze Ci slabsi juniorzy np 2 mogloby uczestniczyc w nizszej lidze i zdobywac bezcenne doswiadczenie( zakladajac ze Ci 2 juniorzy beda najslabszymi ogniwami druzyny)
sorry ale ja KSM'owi mówię NIE! Duży uśmiech wypożyczenia wydają mi się najprościej mówiąc zbędne, nie chcesz juniora to go sprzedaj i tyle Duży uśmiech okienko może ma jakiś sens ale czy to jest nam potrzebne? tak na prawdę?
czytalem opinei o ksm choc nei do konca sie z nia zgodze bo mozna by bylo go uzyc w celu wyrownania rywalizacji ale kazdy z nas ma nieco inne pogladyUśmiech a co do powyzszego moze nie tyle potrzebne te rozwiazania co jakies urozmaicenie bo np ja gram od 2011 r i czasem widzialbym wiecej opcji w grze aczkolwiek nie wiem czy i jak bardzo mozna rozbudowywac taka gre. pozdrawiam kolegeUśmiech
zamykam, powtórka tematu.