Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Z/Z propozycja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nie wiem czy bylo czy nie bylo, ale mysle ze warto rozpatrzyc sprawe Zastępstwa Zawodnika (Z/Z). Kazdy wie o co chodzi wiec rozpisywal sie nie bede co to jest Uśmiech

Mysle ze dobrym pomyslem bylaby mozliwosc zastepowania jednego zawodnika (oczywiscie musi miec minimum 3 srednia w druzynie(biegowa)).

Nie ma takiej mozliwosci a bylaby ona przydatna Uśmiech Nie ma sensu chyba wprowadzac ograniczen ze musi miec kontuzje minimum 15 dni czy cos w tym rodzaju Uśmiech
nie wiem czy to jest faktycznie potrzebne przy kontuzjach rzędu 8 dni Duży uśmiech wydaje mi się że są aktualnie ważniejsze rzeczy do poprawienia ale to tylko moje zdanie Uśmiech
rzeczy sa do poprawienia i nic sie nie dzieje z nimi ;d a to tylko taka propozycja na przyszlosc Uśmiech
Nie dzieje się bo wszystko jest wpisywane do nowej wersji po tym sezonie, więc cierpliwości.
Co do Z/Z to było już kilka razy i temat nie przejdzie. Też moim zdaniem jest to bez sensu bo przy leczeniu szpitalnym kontuzja ma 5 dni, chyba ze w tygodniu załapie, ale po to jest duża LT i możliwośc posiadania większej liczby zawodników. Po za tym kontuzje są rzadko.
To jest całkowicie zbędne , jak więcej niż 1 raz w sezonie twój zawodnik złapie kontuzje to możesz mówić o pechu. w dodatku leczenie jest na najwyższym poziomie i kontuzje są krótko trwałeJęzyk
a co jeśli najlepszy zawodnik w drużynie złapię kontuzję przed najważniejszym meczem? LT wygląda jak wygląda, przez takie coś u mnie cały sezon starań poszedł się jeb....
Uważam że z/z to zbędny pomysł
Ja tez jestem na NIE.
Bezużyteczne przy kontuzjach rzędu kilku dni
skoro tak jest w prawdziwym speedwayu że można zrobić z/z to dlaczego nie może być tego w grze? Gra powinna raczej odzwierciedlać to co jest w rzeczywistości a nie jakieś wymyślane zasady.
to może mi powiesz że chcesz w grze kontuzje trwające 4 miesiące?
tak może byćUśmiech i jeszcze żeby dwóch juniorów jeździło po 3 biegi
Też wydaje mi się że zz nie jest potrzebna
Jest duuuzo zawodników co kilka minut kończy się jakas licytacja, więc to nie potrzebne.