Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: 5% za wystawienie na LT
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Większość graczy narzeka ostatnio na zbyt duże ceny na LT ,a niektórzy zawodnicy są na niej już długi czas za zaporową cenę.
Pomysł polega na tym że jeżeli zawodnika nikt nie kupi i zakończy się licytacja to gracz musi zapłacić 5% wartości od ceny zadeklarowanej na LT.
Myślę że przy takim procencie zawodnicy najpierw się zastanowią za nim wystawią kolejny raz zawodnika na LT.
Nawet jezeli wystawisz zawodnika za 'normalne' pieniadze to nie zawsze uda sie sprzedac i co? wtedy tez za kazdym razem bedziesz musial placic ta 'kare'...
Cos w tym jest... ale nie ma narazie ani rak ani nogUśmiech Mysle ze zdecydowana wiekszosc bedzie na nie bo nikt raczej nie bedzie chcial placic za to ze akurat nie udalo sie sprzedac zawodnika...

anonim-04

a jesli nie kare to bedzie musiał go wystawic za 5 % taniej
dokładnie tak jak mówicie, raz że obniżyłoby to wystawianie cen na pokaz ale z drugiej strony jeśli będę chciał uczciwie na normalne pieniądze wystawić dobrego grajka a nie uda mi się znaleźć kupca to słono zapłacę za co? za to że nie znalazł się kupiec? Język ogólnie jak dla mnie pomysł dobry ale nie 5% na moje za dużo
Czy 5% jest dużo??? Z 10mln - 500tyś , 3mln - 150tyś , myślę że to jest mało gdyż graczom nie zależy specjalnie na sprzedaży za "odpowiednią cenę" tylko na potężnym zarobku. Ci sami zawodnicy non stop są na LT a inni widząc takie ceny żądają od średniaków podobne i spirala się nakręca. Patrzę na LT i naprawdę nie widzę zawodników nadających się na walkę w 2 lidze a przedział 4mln-9mln nadaje się dla 4 ligowców i niżej a skąd oni mają brać kasę.
P.S. Js nie miałem jakoś problemów z transferami , sporo zarobiłem na nich i chyba ze dwa razy obniżałem cenę u 2 różnych grajków.
Kamykov,ja wiem ze 5% to nie jest duzo, odpowiedz mi na pytanie dlaczego wystawiajac zawodnika z normalna cena, jesli go nie sprzedam to bede musial poniesc tego konsekwencje finansowe? i nie wazne czy mniejsze czy wieksze,dlaczego w ogole? Jezeli sie nie uda sprzedac przez 10 razy to ta sumka mimo wszystko troszke urosnie.
Ja jak nie moge sprzedac to jesli mi na tym ZALEZY to pewnie ze rowniez obnizam kwote.
Faktem jest ze zauwazylem tez takich co zamiast obnizac to ida z cena w gore nawet o 500tys, nie wiem dlaczego sie tak bawia,nie widze w tym sensu.
Na twoje pytanie odpowiem Ci że wystawiając zawodnika za 0zł na 2 tygodnie, dając ogłoszenie na forum, de facto będziesz wiedział ile jest wart zawodnik.
Nie wierzę w inną rewolucje na LT i niedługo dojdzie do tego by kupić zawodnika to kasy będzie trzeba zbierać ze 2 sezonu, ale to nie moje zmartwienie,ja dałem propozycje a Wy będziecie dalej narzekać na ceny.
Gdzieś czytałem, że ponoć niektórzy wystawiają zawodników na listę za dużą kwotę, aby się pochwalić zawodnikiem. Można wprowadzić opcję "ujawnij umiejętności zawodnika" na określony czas i pojawiali by się oni na liście bez ceny i nie można było by ich licytować. Jak to nie pomoże na wysokie ceny to może dopiero wtedy wprowadzić te 5% za wystawienie zawodnika.
lepsze jest 5% od kwoty wystawienia

MarekAureliusz

Jak na moje to jest dobry pomysł. Ludzie by się zaczęli zastanawiać czy faktycznie warto za kosmiczne pieniądze wystawiać zawodników jak by zaczęli tracić na tym że ich nie sprzedali. 5% to nie jest aż taka duża kwota, jeśli ktoś wystawia zawodników za rozsądne pieniądze.
ok to niech będzie 5% za wystawienie ale zmniejszmy podatek to się wtedy wyrówna Duży uśmiech
No niech by bylo, ale co bedzie jesli ten pomysl nie przyniesie spodziewanego efektu? Moze jakis okres probny, powiedzmy jeden sezon?

Zobaczcie to:
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-45429

Przeciez to zart jakis!!!

anonim-04

Widze ze okazja chyba sie skusze
Za dobry, nie pasuje do mojego składu za szybko na metę by wjeżdżał

anonim-04

A co do poyslu to taki sredni ale jak wejdzie to ok
Stron: 1 2