Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Urlop
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć. Jestem nowy i mam pytanie odnośnie przerwy w grze. Wyjeżdżam na wakacje i nie chciałbym aby moim zawodnikom spadała sprawność itp. Da się jakoś wziąć urlop albo coś podobnego? Pozdrawiam
niestety nie da się ale możesz ustalić składy na mecze wcześniej Uśmiech
Czyli rozumiem, że nic się nie da zrobić i sprawność wszystkich zawodników dojdzie do ok 50% >.<
tego nie wiem może szef stefik wprowadzi urlop ale wątpię w to więc musisz sobie jakoś poradzić

speed_55

Ustaw wszystkim zawodnikom trening sprawności. Trening pozostałych skili niestety stanie w miejscu.
(2013-06-25, 14:24:47)Kirito620 napisał(a): [ -> ]Czyli rozumiem, że nic się nie da zrobić i sprawność wszystkich zawodników dojdzie do ok 50% >.<

Ile Ty masz urlopu???
może dopiero zaczął i nie wszyscy mają po 100 Duży uśmiech
Kirito620 maskymalnie będzie spadać -3/tydzień
Nic mądrego to żeście nie doradzili a nie wystarczyło napisać aby zaplanowal tyle sparingów na ile może i ustawił składy na mecze ligowe i sparingowe jest też aplikacja na tel . Trzeba też zalogować sie z jeden raz na 30 dni aby botem sie nie stać w ostateczności jeśli kolegi nie będzie długo to może też skożystać z kafejki internetowej
innej opcji nie ma już chyba
przecież ja tak w skrócie napisałem Język