Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: CELE NA TEN SEZON
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Henrik stwierdzil zeby zalozyc nowy (stary) temat no bo zaczyna sie nowy sezon, wiec oto i on.

Moj cel - AWANS. Aaaa co? niby czemu nie...
do 4 razy sztuka Duży uśmiech a co Język
Bede sie dobijal do 3 ligi az do skutkuDuży uśmiech
hej, po spadku będę oczywiście walczył o awans. Skład odmłodzony i gotowy do nowego sezonu.
Ja po dwóch awansach postaram się walczyć tu o miejsca 3-6. Choć trafiłem do ciężkiej grupy. A jak się ułoży to zweryfikują pierwsze mecze.
Marek i tego Ci życzę Język i mam nadzieje że razem będziemy świętować awans bo też sobie postawie taki cel Uśmiech chodź będzie ciężko jak widzę swoją grupę
Ja liczę na miejsce 4-6 w środku tabeli, bo raczej nie mam na co liczyć w pojedynku z takimi drużynami jak Bicycle czy Magdalenka Lublin Duży uśmiech
Witam.Mnie się udało awansować do 3 ligi klasa 1.Kosztowało mnie to trochę,ale się opłacało.Awansowałem z 1 miejsca w tabeli,czyli bezproblemowo,ale i nocek też się zarwało,żeby z listy transferowej kupić dobrych zawodników.Życzę kolegom tego samego.Pozdrawiam i powodzenia.
karlo71
No to rowniez powodzenia! Po tym sezonie pewnie ktos z nas dolaczy do CiebieUśmiech
(2013-08-08, 10:10:44)mundek napisał(a): [ -> ]Marek i tego Ci życzę Język i mam nadzieje że razem będziemy świętować awans bo też sobie postawie taki cel Uśmiech chodź będzie ciężko jak widzę swoją grupę

no u Ciebie o awans będzie mega ciężko, dobra grupa Duży uśmiech
chciałbym te miejsca 3-6, żeby utrzymać się w lidze. pojeżdżę troszkę w tej 4 lidze, a później będziemy się dobijać do 3 ligi. Zobaczymy, na nic nie liczę, ważne, żeby dobrze się bawić, jechać ciekawe mecze bez kontuzji i tego wam życzę! powodzenia! Uśmiech
Hmm teraz powinno być już pierwsze miejsceUśmiech u mnieUśmiech
No i jak tam koledzy z realizacja waszych celow?
Mnie sie jakos udalo (latwo nie bylo) i jest awans z 1 miejsca Duży uśmiech
A jak u was?

MarekAureliusz

Moim celem była poprawa pozycji z poprzedniego sezonu i się udało, jadę w barażach o awans, zobaczymy co z tego będzie Uśmiech Jak się nie uda cel na przyszły sezon pozostanie taki sam, poprawa wyniku, czyli walka o bezpośredni awans.
Ja chciałem zbudować skład i nie wypaść gorzej niż ostatnio. Cel myślę spełniony, szkoda tylko że tak wielu znajomych idzie do 3 a ja zostaje Duży uśmiech kto będzie jeździł w zawodach Parowych i pucharze jak Was wszystkich nie będzie? Duży uśmiech
Stron: 1 2