Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Cele na sezon
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Vinyll

Mój jest jeden utrzymanie chociaż mocno się osłabiłem , ale zainwestowałem w młodzież co powinno zaowocować za rok
a mój to awans z 1-go miejsca do innej ligi niż 2.2
Kamykov, dlaczego do innej ligi, w 2.2 tylko adja i lucas jest mocny, no ja za sezon jade mam nadzieje do 1,1Uśmiech
Ja po raz pierwszy w 3 lidze.Cel,to utrzymać się,zgromadzić kasę na wzmocnienia i w przyszłym sezonie atak na 2 ligę.Pozdro i powodzenia.
utrzymanie sie w lidze skladem z 4 wychowankami ;p
(2013-08-08, 18:12:18)Teves napisał(a): [ -> ]Kamykov, dlaczego do innej ligi, w 2.2 tylko adja i lucas jest mocny, no ja za sezon jade mam nadzieje do 1,1Uśmiech

No więc mój najlepszy zawodnik miał chyba 12 średnią w 2.2, a zawodnik który był moim 4 w zespole miał chyba 6 lub 7 średnią w 2.1. Dlatego zraziłem się do tamtej ligi rządzonej przez juniorów.
(2013-08-08, 17:46:38)kamykov napisał(a): [ -> ]a mój to awans z 1-go miejsca do innej ligi niż 2.2

Tylko czemu musiałeś spaść akurat do mojej ligi i psuć mi statystyki tymi swoimi 4 liderami Język

Vinyll

Proszę o zamknięcie tego tematu , założymy nowy na nadchodzący sezon.