Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: EkstraLiga
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam Ekstraligowiczów !

Zaczynamy jubileuszowy 10 sezon SW więc walka w tym sezonie powinna być jeszcze bardziej prestiżowa Uśmiech

Jak myślicie na układem tabeli w tym sezonie, kto jak się czuje na które miejsce??

Mam nadzieje ze troche bedziemy się udzielać w tym temacie Uśmiech

Powodzenia !
Pozwolę sobie zrobić podobne statystyki jak Hyziu w poprzednim sezonie. Tak myślę że każdy jest ciekawy paru rzeczy Język

Klasyfikacje wg średniego wieku drużyny:

1. Polonia Ostrów Wlkp - 21,85
2. Power Gniezno - 22,57
3. Fc Stare Drzewce Gorzów - 23,42
4. Victory Leszno - 23,57
4. Sparta Wrocław - 23,57
6. Promień Żary - 23,85
7. Stupki Gniezno - 24,14
8. KS Czorty Myślibórz - 24,28
9. Gryfy Bydgoszcz - 24,42
9. Warka GKM Grudziadz - 24,42

Ilości spędzonych sezonów w Ekstralidze (razem z 10 sezonem)

1. Victory Leszno - 9
2. GRYFY Bydgoszcz - 8
3. Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. - 7
4. Sparta Wrocław - 6
5. Polonia Ostrów Wlkp - 4
5. KS Czorty Myślibórz - 4
5.Stupki Gniezno - 4
8. POWER Gniezno - 2
8. Promień Żary - 2
10.Warka GKM Grudziądz - 1

Klasyfikacja wg ilości rozegranych meczy w Ekstralidze

1. Victory Leszno - 144
2. GRYFY Bydgoszcz -126
3. Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. - 108
4. Sparta Wrocław - 90
5. KS Czorty Myślibórz - 54
5. Polonia Ostrów Wlkp - 54
5. Stupki Gniezno - 54
8. Promień Żary - 18
8. POWER Gniezno - 18
10.Warka GKM Grudziadz - 0

Klasyfikacja wg ilości zdobytych punktów w Ekstralidze

1. Victory Leszno - 263
2. Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. - 229
3. GRYFY Bydgoszcz - 177
4. Sparta Wrocław - 107
5. Stupki Gniezno - 77
6. KS Czorty Myślibórz - 52
7. Polonia Ostrów Wlkp - 49
8. Promień Żary -33
9. POWER Gniezno - 31
10. Warka GKM Grudziądz - 0

Klasyfikacja wg ilości odniesionych zwycięstw w Ekstralidze

1. Victory Leszno - 103
2. Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. - 88
3. GRYFY Bydgoszcz - 67
4. Sparta Wrocław - 40
5. Stupki Gniezno - 31
6. KS Czorty Myślibórz - 20
7. Polonia Ostrów Wlkp - 19
8. Promień Żary - 13
9. POWER Gniezno - 11
10. Warka GKM Grudziadz - 0

Narazie tyle, myślę że po sezonie podsumuje więcej tego Uśmiech
Victory Leszno vs Stupki Gniezno 65:25
GRYFY Bydgoszcz vs Warka GKM Grudziądz 58:32
KS Czorty Myślibórz vs Polonia Ostrów Wlkp 47:43
Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. vs POWER Gniezno 50:40
Promień Żary vs Sparta Wrocław 52:38
widze ze u Was narazie niespodzianek nie ma tak jak w 1.2
Dla mnie miłą niespodzianką będzie jak się utrzymam w Ekstralidze, po odmłodzeniu nieco składu to już nie ten "Power" Duży uśmiech
No napewno trudniej troche Ci będzie, jednak w ważnych pojedynkach możesz tracić cenne punkty.
Jak na moje oko, to o utrzymanie bedziesz bił się z Czortami i Gryfami.
Raczej najsłabiej wygląda beniaminek Warka GKM Grudziadz, na 1 ligę to bardzo dobry zespół ale raczej na Elige to za mało. Mnie ciekawi jak dalej zaprezentują się Stupki i Sparta Język No a podium to raczej ta sama trójka co poprzednio. Wiem ze to poczatek sezonu ale takie moje małe przewidywania Język
Może jakies typowanie?? Zawsze to jakoś rozkrecało nasz temat Język Na najbliższą zanosi się na 3 wyrównane pojedynki a moze i nawet 4 :p

Warka GKM Grudziądz vs Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. 30:60 (Beniaminek nie ma łatwego zycia w Elidze, tym bardziej że w tej kolejce zmierzy się z 3krotnymi Mistrzami Sw wiec raczej większych szans im nie daje)

Sparta Wrocław vs GRYFY Bydgoszcz 49:41 ( Wrocławianie muszą się podniesć po 2 porażkach i myślę że w tej kolejce są w stanie pokonać Bydgoski zespół. Nie wiem czemu ale jakoś przeczuwam w tym sezonie Sparte jako 'czarnego konia')

POWER Gniezno vs KS Czorty Myślibórz 46:44 (Chyba bedzie to najbardziej wyrównany pojedynek w tej kolejce. Power się troche odmłodził ale na swoim torze Moskal, Walczak i Swiątek powinni zrobić swoje i pokonac 2 liderów z Myśliborza chociaz by na mininalną wygraną)

Stupki Gniezno vs Polonia Ostrów Wlkp 48:42 (Ten mecz moze być bardzo ważny dla obu drużyn w końcowym rozrachunku. Myślę że są na równym poziomie wiec walka będzie równie zacieta z lekką przewagą własnego toru)

Victory Leszno vs Promień Żary 55:35 (Na swoim obiekcie zawodnicy z Leszna są piekielnie szybcy wiec mogę się pokusić o takie typowanie, aczkolwiek przede wszystkim Żak i Woś łatwo skóry nie sprzedadzą)
Warka GKM Grudziądz vs Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. 24:66 (mecz do jednej "bramki")
Sparta Wrocław vs GRYFY Bydgoszcz 50:40 (zacięty pojedynek się szykuje podobnie jak w zeszłym sezonie Uśmiech nie wiem czemu Speed uważa mnie za "czarnego konia" tego sezonu)
POWER Gniezno vs KS Czorty Myślibórz 48:42 (kolejny mecz na styku Hyziu wykorzysta atut własnego toru i wygra to spotkanie)
Stupki Gniezno vs Polonia Ostrów Wlkp 49:41 (nie wiem w jakiej formie są te dwa zespoły, jednak własny tor dużo daje i dlatego Stupki wygrają)
Victory Leszno vs Promień Żary 52:38 (mecz obecnych liderów będzie zaciętym pojedynkiem jednak w drugiej części meczu dojadą gościom z Żar)
Za bardzo rozmowni w tym sezonie to nie bylismy hehe Język W każdym bądź razie dzięki wszystkim za ten sezon oraz gratuluje zdobytych miejsc Uśmiech

Jak obiecałem planuje zrobić podsumowanie "dekady" Speedway-World Ekstraligi, macie jakieś pomysły na dodatkowe statystyki, takie w miare ogarnięte żeby dało rade je podsumować ? Obejmować będą one wszystkie drużyny uczestniczące w Elidze w ciagu tych 10 sezonów. Troche mi to pracy zajmie wiec za szybko to nie będzie tym bardziej ze aż tak wiele czasu nie mam, ale jak obiecałem tak zrobie Oczko
Także jak są jakies propozycje to czekam Uśmiech