Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: infrastruktura na stadionie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2

daehniks1

witam jezeli to nie jest trudne do wykonania proponuje aby na stadionie mozna było rozbudowywac infrastrukture czyli parking,sklepy dla kibiców,pub,miejsca reklamowe itd (do ustalenia) od poziomu tych budynków zalezało by ilu dodatkowo kibiców przychodziło by na mecz:

-pozwoli to na wyprowadzenie troche kasy z SW
-przedewszystkim urozmaici gre(bo teraz człowiek wejdzie zobaczy skoki skili LT i tyle)

pojawia sie pewnie opinie ludzi zawistnych ze to nie jest gra handlowa tyle ze menager powinien byc rozbudowany w miare mozliwosci bo nie o to chodzi tutaj aby wystawic skład i patrzec jak jezdza !! bycie menadzerem to są tez inne funkcje!! chyba ze SW idzie w kierunku gry trenerskiej Uśmiech
ciekawy pomysł :]
NAd tym mozna cos pomyslec, nie glupie!
Potrzebny dokładny opis z zasada działania.
Ja jestem na tak, ciekawy pomysł Oczko
świetny pomysł tylko moim zdaniem sklepy oraz bary powinny również przynosić dochód podczas meczy jakiś losowy % od ilości kibiców którzy przyszli na mecz Uśmiech
Albo jakiś stały dochód za dzierżawę komuś Uśmiech
(2011-08-22, 11:44:45)matti_1 napisał(a): [ -> ]Albo jakiś stały dochód za dzierżawę komuś Uśmiech

ta, ciekawe komu
MichalKR - dobry pomysl, do tego trzeba by bylo placic za utrzyanie tych sklepow i barow jakoms tam sume tgodniowo.
Mogło by być, ale musiało by się to opłacać.
Chodziło mi o stałe koszty a przychody w zależności od utargu Uśmiech
(2011-08-22, 11:57:20)Piter4 napisał(a): [ -> ]Mogło by być, ale musiało by się to opłacać.

Piter innaczej by nie mialo sensu budowac takich barow. Mozna by jeszcze w takich barach wykupowac koncesje [wiadomo na co] Taki bar by przynosil wtedy wieksze zyski.
dobry pomysł
Nie piszcie dobry pomysł tylko dajcie cos od siebie, bo niedługo za bezsensowne wpisy będą warny!!
JA mam taka wizje;

Na stadionie i terenie klubu mozna by bylo budowac;
a) punkty gastronomiczne, bary
- koszt budowy wysoki [jednorazowy]
- ilosc takich punktow uzalezniona od pojemnosci stadionu np. mozna wybudowac jeden bar na kazde 5000miejsc na stadione
- tygodniowa oplata za utrzymanie
- uzyskiwane dochody uzaleznione od ilosci kibicow na meczu [np jezeli na mecz przyjdzie mniej niz 5k kibicow podczas meczu zostanie otwarty tylko jeden bar]
- takie bary mogly by wykupoywac koncesje na napoje wyskoweUśmiech zwiekszalo by to dochody baru. Koncesje bar by musial odnawiac np raz na sezon
b) stoiska z gadzetami klubowymi etc
- koszt budowy jednorazowy, tygodniowa oplata za utrzymanie, dochody w zaleznosci od ilosci kibicow na meczu.
c) miejsca parkingowe dla kibicow
- mogly by byc dwa rodzaje parkingow; parking zadaszonyy i odkryty
- mozna by bylo sobie ustalac jaka chcemy oplate pobierac za miejsce parkingowe od kibicow
- tygodniowe koszty utrzymania.

Ogolnie to musialo by byc tak bysmy nie byli na tym w plecy bo co tydzien nie ma meczu ligowego na swoim stadionie. nic innego nie przychodzi mi do glowy

edit:
Nie wiem czy byla juz taka propozycja. Mozna by bylo tez wprowadzic programy dla kibicow Jakis tam procent kibicow mogl by nabywac programy zawodow ilosc sprzedanych programow byl by uzalezniona od ceny programu
Stron: 1 2