Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Narodowości
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wpadłem na taki pomysł, żeby dodać kilka nowych narodowości do gry Uśmiech
Chodzi mi o takie, które od jakiegoś czasu coś znaczą, a mianowicie:
- Słowenia (pomysł ze Słowenią akurat ze względu na Mateja Zagara, który ostatnio dobrze jeździ)
- Łotwa (Bardzo podobała mi się jazda i postawa Łotyszy w tegorocznym DPŚ stąd pomysł, żeby właśnie ich dodać, lub też fenomenalna jazda Andrieja Lebiedieva w dzisiejszym GP)
- USA (tu chyba opis dlaczego USA jest zbędny Duży uśmiech )

Co wy na to?
Może i pomysł nie dodaje nie wiadomo czego do gry ale zawsze to jakieś urozmaicenie Oczko
nie głupie tylko nie wiem czy oprócz DPŚu byłoby to potrzebne Język jakieś urozmaicenie ot co, kwestia czy Stefikowi chce się produkować nowych zawodników Duży uśmiech
Stefik kiedyś powiedział że będą tylko narodowości z tych krajów z jakich są języki do wyboru Uśmiech
Idąc tą logiką można by się czepiać Język
Mianowicie o Łotwe (mówi się tam po Rosyjsku) i USA (jako tako funkcjonuje tam Angielski) Duży uśmiech
Tylko tez pytanie jak wprowadzać tych zaowdników, bo produkowac nowych tylko po to aby byli zagraniczni to bez sensu. Można zrobić juniorów 12-15 lat o takch narodowościach, tylko nie wiem czy ktoś chce pozniej opłacac takiego obcokrajowca.

Można też nop zrobić ze po zdaniu egzaminu staje się polakiem, bo Polska licencja.
Co do samej ewentualnej produkcji zawodników, myślę, że najwięcej roboty było by se Słoweńcami, bo jeśli chodzi o resztę to można by tylko flagę podmienić Duży uśmiech Łotysze to w pewnym sensie Rosjanie, a Amerykanie to też typowo Anglicy. Chodzi oczywiście o imiona i nazwiska Oczko W sumie to nie wiem jak wygląda dodawanie takich rzeczy, ale podejrzewam, że to polega na dodaniu imion itp. do bazy czy jakoś tak Język

Co do płatności na sam mam 3 obcokrajowców i to nie kosztuje strasznie dużo. No wiesz, w tej grze za ok. 700-800 zł za obcokrajowca jeszcze nikt nie zbankrutował.

A licencja, można by tak zrobić ciekawy pomysł w sumie to Polska licencja jak mówiłeś, ale np. Anglik to jednak Anglik Uśmiech
Z tą licencją to wystarczy znieść obowiązek płacenia za przyjazd na mecz obcokrajowca i nie ma problemu, bo za parę sezonów będą sami wychowankowie obcokrajowcy
Aby wprowadzić nowych obcokrajowców, można wolnym zawodnikom, którzy na początek sezonu są wprowadzani na listę transferową pozmieniać nazwiska i narodowość. Także jestem za zniesieniem opłaty za przyjazd obcokrajowca na mecz, ponieważ oni niczym się nie wyróżniają od Polaków.
Ja jestem za wprowadzeniem nowych narodowości. Po za tym obcokrajowców mamy jak na lekarstwo, Polacy zdominowali Speedway World, trochę urozmaicenia.
Narodowości wprowadzone w szkółkach. Zamykam.