2013-08-29, 08:27:34
Stron: 1 2
Vinyll
2013-09-01, 10:25:46
Krzyżacy R3 Toruń I
1.Edward Jasek
2.Oliwier Filipowiak
Krzyżacy R3 Toruń II
3.Ewald Kużel
4.Ildefons Cembrowski
Orliki Fordon
5.Juliusz Jabłoński
6.Euzebiusz Kirszbaum
KugelSpeed
7.Tadeusz Iwański
8.Fryderyk Brzechowski
9.Klaudiusz Rembas
10.Zachary Felton
Grom:
11.Pitta
12.Welke
13.Szlagór
14.Kasprzyk
Warrington Włókniarz
para 1 :
15.Anastazy Bagnicki
16.Jed Maitland
para 2 :
17.Adrian Lewandowski
18.Paweł Stokowski
Jak widzicie mamy 18 zawodników więc 1 para będzie wymienna , najgorsza para z pierwszego turnieju pauzuje w następnym , a w pierwszym pauzuje para
para 2 :
17.Adrian Lewandowski
18.Paweł Stokowski jako ostatnia zgłoszona .
Organizujemy 5 Turnieji u każdego z graczy
14.09.13 - Orliki Fordon
21.09.13 - Krzyżacy R3 Toruń
28.09.13 - KugelSpeed
05.10.13 - Grom
12.10.13 - Warrington Włókniarz
Pozdrawiam
Vinyll
1.Edward Jasek
2.Oliwier Filipowiak
Krzyżacy R3 Toruń II
3.Ewald Kużel
4.Ildefons Cembrowski
Orliki Fordon
5.Juliusz Jabłoński
6.Euzebiusz Kirszbaum
KugelSpeed
7.Tadeusz Iwański
8.Fryderyk Brzechowski
9.Klaudiusz Rembas
10.Zachary Felton
Grom:
11.Pitta
12.Welke
13.Szlagór
14.Kasprzyk
Warrington Włókniarz
para 1 :
15.Anastazy Bagnicki
16.Jed Maitland
para 2 :
17.Adrian Lewandowski
18.Paweł Stokowski
Jak widzicie mamy 18 zawodników więc 1 para będzie wymienna , najgorsza para z pierwszego turnieju pauzuje w następnym , a w pierwszym pauzuje para
para 2 :
17.Adrian Lewandowski
18.Paweł Stokowski jako ostatnia zgłoszona .
Organizujemy 5 Turnieji u każdego z graczy
14.09.13 - Orliki Fordon
21.09.13 - Krzyżacy R3 Toruń
28.09.13 - KugelSpeed
05.10.13 - Grom
12.10.13 - Warrington Włókniarz
Pozdrawiam
Vinyll
2013-09-01, 12:03:41
Myślę że te mistrzostwa powinny być przesunięte o tydzień , gdyż wczoraj z braku wiedzy o tym turnieju już wysłałem moich rajderów na inny turniej
Vinyll
2013-09-01, 16:48:43
Masz rację już poprawiłem
Pozdrawiam
Vinyll
Pozdrawiam
Vinyll
2013-09-07, 10:02:46
Proszę o uwzględnienie zmiany w drużynie Grom:
para pod nr 13 i 14
13. Szlagór
14. Kasprzyk
para pod nr 13 i 14
13. Szlagór
14. Kasprzyk
2013-09-15, 08:29:06
Proszę o zmianę w Gromnie:
za Szlagóra - Alojzy Witkowski
za Szlagóra - Alojzy Witkowski
Vinyll
2013-09-15, 15:49:46
Mam gotowe podsumowanie , ale nie mogę tu wkleić żadnej tabelki. Kiedyś mogłem teraz nie , nie wiem dlaczego .
Krzyżacy R3 Toruń I
1.Edward Jasek 15 15 15 15 15
2.Oliwier Filipowiak 13 13 13 13 14
141 pkt. 1 miejsce
Krzyżacy R3 Toruń II
3.Ewald Kużel 12 12 12 12 12
4.Ildefons Cembrowski 14 14 14 14 13
129 pkt 2 miejsce
KugelSpeed I
7.Tadeusz Iwański 11 11 11 11 11
8.Fryderyk Brzechowski 5 8 8 5 6
87 pkt 3 miejsce
Orliki Fordon
5.Juliusz Jabłoński 9 10 5 6 9
6.Euzebiusz Kirszbaum 10 9 9 10 9
86 pkt 4 miejsce
KugelSpeed II
9.Klaudiusz Rembas 8 7 7 9 8
10.Zachary Felton 7 8 10 8 8
80 pkt 5 miejsce
Grom I
11.Pitta 3 - 2 - 2
12.Welke 0 - 1 - -
8 pkt 8 miejsce
Grom II
13.Szlagór(Witkowski) 1 4 4 4 -
14.Kasprzyk 6 5 6 7 5
42 pkt 6 miejsce
Warrington Włókniarz
para 1 :
15.Anastazy Bagnicki 2 2 - 2 3
16.Jed Maitland 4 3 3 3 4
26 pkt 7 miejsce
para 2 :
17.Adrian Lewandowski - 1 - 1 1
18.Paweł Stokowski - 0 - 0 0
3 pkt. 9 miejsce
Krzyżacy R3 Toruń I
1.Edward Jasek 15 15 15 15 15
2.Oliwier Filipowiak 13 13 13 13 14
141 pkt. 1 miejsce
Krzyżacy R3 Toruń II
3.Ewald Kużel 12 12 12 12 12
4.Ildefons Cembrowski 14 14 14 14 13
129 pkt 2 miejsce
KugelSpeed I
7.Tadeusz Iwański 11 11 11 11 11
8.Fryderyk Brzechowski 5 8 8 5 6
87 pkt 3 miejsce
Orliki Fordon
5.Juliusz Jabłoński 9 10 5 6 9
6.Euzebiusz Kirszbaum 10 9 9 10 9
86 pkt 4 miejsce
KugelSpeed II
9.Klaudiusz Rembas 8 7 7 9 8
10.Zachary Felton 7 8 10 8 8
80 pkt 5 miejsce
Grom I
11.Pitta 3 - 2 - 2
12.Welke 0 - 1 - -
8 pkt 8 miejsce
Grom II
13.Szlagór(Witkowski) 1 4 4 4 -
14.Kasprzyk 6 5 6 7 5
42 pkt 6 miejsce
Warrington Włókniarz
para 1 :
15.Anastazy Bagnicki 2 2 - 2 3
16.Jed Maitland 4 3 3 3 4
26 pkt 7 miejsce
para 2 :
17.Adrian Lewandowski - 1 - 1 1
18.Paweł Stokowski - 0 - 0 0
3 pkt. 9 miejsce
Vinyll
2013-09-25, 09:59:20
Aktualizacja po 3 rundach
2013-09-30, 16:02:30
Mam pytanie, którą parę zaprosić jako ósmą ?
2013-10-09, 09:48:31
co z następnym turniejem?
Vinyll
2013-10-09, 10:58:42
Jeśli do wieczora nie będzie zaproszeń ja zorganizuje turniej za kolegę , musimy rozegrać teraz bo za tydzień startuje SW indywidualna .
Vinyll
2013-10-12, 09:58:45
Zgodnie z przewidywaniami Kamykow nas zdeklasował
To nasi zwycięzcy
Krzyżacy R3 Toruń I
1.Edward Jasek 15 15 15 15 15
2.Oliwier Filipowiak 13 13 13 13 14
141 pkt. 1 miejsce
Krzyżacy R3 Toruń II
3.Ewald Kużel 12 12 12 12 12
4.Ildefons Cembrowski 14 14 14 14 13
129 pkt 2 miejsce
KugelSpeed I
7.Tadeusz Iwański 11 11 11 11 11
8.Fryderyk Brzechowski 5 8 8 5 6
87 pkt 3 miejsce
Bardzo przepraszam Managera drużyny Grom bo przez to , że musiałem na szybko organizować ostatni turniej w zastępstwie i robiłem to przez telefon nie zaprosiłem wszystkich jego zawodników , a zaprosiłem 2 pary z Warington.
Pozdrawiam
Vinyll
Zawody były by ciekawsze gdyby było więcej chętnych i były by 2 pełne 16 zawodników.
To nasi zwycięzcy
Krzyżacy R3 Toruń I
1.Edward Jasek 15 15 15 15 15
2.Oliwier Filipowiak 13 13 13 13 14
141 pkt. 1 miejsce
Krzyżacy R3 Toruń II
3.Ewald Kużel 12 12 12 12 12
4.Ildefons Cembrowski 14 14 14 14 13
129 pkt 2 miejsce
KugelSpeed I
7.Tadeusz Iwański 11 11 11 11 11
8.Fryderyk Brzechowski 5 8 8 5 6
87 pkt 3 miejsce
Bardzo przepraszam Managera drużyny Grom bo przez to , że musiałem na szybko organizować ostatni turniej w zastępstwie i robiłem to przez telefon nie zaprosiłem wszystkich jego zawodników , a zaprosiłem 2 pary z Warington.
Pozdrawiam
Vinyll
Zawody były by ciekawsze gdyby było więcej chętnych i były by 2 pełne 16 zawodników.
2013-10-12, 18:14:08
Nic się nie stało byłem tylko troszkę zdziwiony, ale rozumiem pośpiech
2013-11-30, 21:56:29
Prosze zamknac ten temat
Stron: 1 2