Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Biegi 14/15
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Zwolen

Nie wiem czy dla Was byłoby to potrzebne, ale pomyślałem, że zmiana taka byłaby na korzyść. Mianowicie, chodzi o to, aby ten kto jest on-line mógł sam sobie ustawić pary do 14-15 biegu. Doszło w moim meczu do takiej sytuacji gdzie po 13 wyścigach był wynik, w którym prowadziłem dwoma punktami. Następnie nadeszła pora na biegi nominowane. W biegu 14 pojechali moi zawodnicy którzy logicznie są z kolei trzecim i czwartym najlepszym jeźdźcem. W biegu 15 dwójka najlepszych. Do rzeczy, w biegu 14 mój zawodnik 3 i 4 zremisowali 3:3 , ponieważ nie dali rady zawodnikowi X (którego moja dwójka najlepszych zawodników objechałaby na luzie). W biegu 15 przegrałem 1:5 ponieważ dwojka moich najlepszych jeźdźców była po prostu za słaba dla rywali.

Gdyby mozna było ustalić samemu pary nominowane to ustawiłbym sobie dwójkę najlepszych moich zawodników do biegu 14, gdzie wygrałbym bieg bez problemu 5-1 i wygraną miałbym w kieszeni, mimo tego że zawodnicy 3 i 4 z wiadomych przyczyn ulegli by w ostatniej gonitwie 1-5. A tak to mecz przegrałem, choć uważam że nie zasłużenie, pechowo.

Zmiana wprowadziłaby większe zainteresowanie byciem ON-line na meczu (oczywiście powinno być tak, ze biegi nominowane tak jak teraz automatycznie się uzupełniają, ale dla tych online powinna być opcja aby samemu ustawić pary i kto ma w którym biegu jechać, a nie jak dotychczas że mozna wprowadzić zawodnika z numeru 7/8. Trzeba byłoby się wykazać też sprytem, który może przynieść zwycięstwo, tak jak to było w moim meczu, niestety.

Nie wiem czy zrozumiecie o co mi chodzi Duży uśmiech

MarekAureliusz

Była już taka propozycja i została odrzucona, argumentacja była taka, że w biegu 15 jadą najlepsi i koniec, a do biegu 14 można nominować kogoś z pozostałych.

Zwolen

A to musiałem coś przeoczyć na forum. Szkoda, bo wprowadziło by to trochę ciekawości do gry. Trzeba by było wykazac się sprytem, ale skoro tak..
tak jest w realnym żużlu(regulamin) że w biegu 15 jadą najlepiej punktujący zawodnicy meczu ewentualnie juniorzy po zmianie
Propozycja według mnie fajna dodająca handicap dla graczy online oraz dodająca smaczek strategiczny no ale skoro było raz i nie przeszło tak będzie i tym razem Oczko mimo wszystko myślę że to jest gra i nie wszystko musi być idealnie tak samo jak w realnym żużlu ;p
A co jeśli dwóch graczy jest online? Gramy na chybił trafił?
zatem zamykam bo nic się nie zmieni.