Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Park maszyn
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam wszystkich bardzo serdecznie. Wpadłem na pomysł, który myślę, że byłby przydatny szczególnie w niższych ligach. Otóż po przypisaniu motoru do zawodnika nie można już go odznaczyć. W niedziele np jadę z tzw botem i wiadomo że wygram 75-0 a przez to, że nie mogę odznaczyć motocyklów ich stan niepotrzebnie spadnie co jest według mnie stratą kasy. Fajnie gdyby dodano możliwość odznaczenia motocyklu przypisanego do zawodnika. Co Wy na to ?
Jeśli nie będzie to duży problem to jestem za Oczko
no ciekawy pomysł ja też jestem na TAKOczko
na moje mało użyteczny pomysł bo używany tylko w 6 lidze więc nie wiem czy potrzebne Język
co z tego, że tylko do 6ligi ? tam kluby cienko przędzą i każdy grosz się liczy. U mnie w grupie jest tylko 5 zespołów więc w sezonie 10 razy nie potrzebnie mi się motory zużywają
(2013-10-19, 14:00:19)Wisnia napisał(a): [ -> ]co z tego, że tylko do 6ligi ? tam kluby cienko przędzą i każdy grosz się liczy. U mnie w grupie jest tylko 5 zespołów więc w sezonie 10 razy nie potrzebnie mi się motory zużywają

No to jak już masz zużyte motory to ich nie sprzedawaj i nie naprawiaj-zostaw sobie do jazdy z Botami a na konkretnych przeciwników używaj nówek

MarekAureliusz

Kamykov, nie wydaje mi się żeby ktoś w 6 lidze miał po dwa motory dla zawodnika, ja w 4 mam po jednym, bo to duży wydatek kupić tylko dla podstawowego składu więcej niż jedne motocykl. Więc akurat dla 6 ligi ten pomysł jest bardzo sensowny.
(2013-10-19, 22:13:43)MarekAureliusz napisał(a): [ -> ]Kamykov, nie wydaje mi się żeby ktoś w 6 lidze miał po dwa motory dla zawodnika, ja w 4 mam po jednym, bo to duży wydatek kupić tylko dla podstawowego składu więcej niż jedne motocykl. Więc akurat dla 6 ligi ten pomysł jest bardzo sensowny.

trafiłeś w sedno Oczko
Jack musze sie z Toba nie zgodzic, dlaczego mowisz ze tylko w 6 lidze? W kazdej lidze moze sie zdarzyc ze ktos nie wystawi sklady i wtedy o wiele wygodniej było by skorzystac z takiej funkcji. A co do pomysłu to Stefik by sie nie napracował bo dodał by tylko odznacz motocyklUśmiech
a wgl jazda bez motorów Wam nie przeszkadza, mają biegać czy jak?
wszyscy mówią o zbliżaniu gry do rzeczywistości a tu taki temat Język
zresztą średnio po meczu jak naprawisz motory to ok 3tys, ligówek mamy 18 czyli gramy o 54tysiące i to w przypadku gdy wszystkie mecze są z botami. Ja patrzę po prostu realnie; czy to jest potrzebne i warte zachodu, tyle Duży uśmiech wiele osób może się ze mną nie zgadzać, ba nawet wszyscy ale od tego jest forum żeby wyrażać swoje opinie nawet te które się mogą nie podobać, więc to robię Język
ja osobiscie bym tego nie uzywal Uśmiech wiec dla mnie zbedne ale dla nizszych lig (chyba tylko 6) moze byc przydatne
Każdy zaczynał od ostatniej ligi więc niech się nie czują 6 ligowcy pokrzywdzeni
(2013-10-20, 10:55:17)Jack21 napisał(a): [ -> ]a wgl jazda bez motorów Wam nie przeszkadza, mają biegać czy jak?
wszyscy mówią o zbliżaniu gry do rzeczywistości a tu taki temat Język
zresztą średnio po meczu jak naprawisz motory to ok 3tys, ligówek mamy 18 czyli gramy o 54tysiące i to w przypadku gdy wszystkie mecze są z botami. Ja patrzę po prostu realnie; czy to jest potrzebne i warte zachodu, tyle Duży uśmiech wiele osób może się ze mną nie zgadzać, ba nawet wszyscy ale od tego jest forum żeby wyrażać swoje opinie nawet te które się mogą nie podobać, więc to robię Język

to jest gra i nigdy nie dojdziemy w 100%do rzeczywistości. Tak samo ja moge powiedzieć, że kibice to idioci bo pełen stadion ogląda mecz z botem gdzie kazdy bieg kończy się 5-0 i gdzie tu rzeczywistość ? ;p Fajnie gdyby Stefik się wypowiedział co do tego pomysłu Oczko

Zwolen

Jak najbardziej na tak Język W 5 lidze też zdarzają się boty z tego co widziałem, a co to komu szkodzi? A w 6 ligach groszem nie śmierdzimy Duży uśmiech
Każdy jest równym graczem czy 1 liga czy 6. Zrobione w nowej wersji.
Stron: 1 2