Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Odświeżanie strony
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Proponuję żeby zrobić coś z tym aby strona podczas relacji meczu sama się odświeżała po przejechanym biegu albo np ustawić odświeżanie strony co 30s. Męczące jest ciągłe odświeżanie strony co minute i myślenie czy zdążę zrobić zmianę... co Wy na to ?
ja popieram całkiem przydatna sprawa Uśmiech
Na pewno opcja przydatna
Najlepiej jak by odświeżało po każdym biegu
Wolski biegi masz co 2 minuty Oczko
Wiem, że co 2 minuty umiem mnożyć Oczko Ale skoro można sobie uprościć życie to nie lepiej będzie jak odświeżanie będzie automatyczne ?
100% za
No ja też jestem za. Mnie też to męczy, że trzeba ciągle odświeżać. A w firefoxie nie ma takiej opcji automatycznego odświeżania tak jak w operze.
(2011-08-31, 11:30:32)Piter4 napisał(a): [ -> ]No ja też jestem za. Mnie też to męczy, że trzeba ciągle odświeżać. A w firefoxie nie ma takiej opcji automatycznego odświeżania tak jak w operze.


Pomysł bez sensu, wystarczy sciagnac wtyczke do Firefoxa ReloadEvey 6.0.0 i samo sie odswieza
(2011-08-31, 13:45:45)damianj002 napisał(a): [ -> ]
(2011-08-31, 11:30:32)Piter4 napisał(a): [ -> ]No ja też jestem za. Mnie też to męczy, że trzeba ciągle odświeżać. A w firefoxie nie ma takiej opcji automatycznego odświeżania tak jak w operze.


Pomysł bez sensu, wystarczy sciagnac wtyczke do Firefoxa ReloadEvey 6.0.0 i samo sie odswieza

Weź pod uwagę, że dla niektórych Twoje "Tylko" może być "Aż". Oczko
Ja popieram ten pomysł.
też zgadzam się z Rurkiem jeżeli ktoś korzysta powiedzmy z mobilnej wersji SW lub używa IE to nie może sobie ściągnąć wtyczki i już. A gra nie powinna dyskryminować graczy którzy korzystają z innych przeglądarek Uśmiech
Również jestem na tak Oczko
bede probowal wieczorwm, zobaczymy co wyjdzie Oczko
Ja jestem na tak, ale dla VIPa, może byłby to następny chwyt marketingowy na graczy.
zgadzam się z przedmówcą.Oczywiscie ze na tak ale dla Vipow. pomogłoby to uzbierac kase na serwer.
Myśle, że nie zachęci to ludzi do zakupu vipa zwłaszcza, że mozna sobie ustawić w przeglądarce autoodświerzanie...
W operze możesz tylko...W forefoxie tylko po zainstalowaniu jakiegoś rozszerzenia. I poza tym myślę, że jak ktoś się będzie wahał czy kupić vipa czy nie to może go to skłonić...
Stron: 1 2