Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: tablica swietlna
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
proponuje aby wprowadzic mozliwosc wybudowania tablicy wyników czyli:

w dziale stadion:

tablica wyników:
-zwykła 200tys
-elektroniczna 500tys


i np jezeli wybudujemy taka tablice to przyjdzie nam wiecej ludzi moze to byc np procentowo(losowy procent) do zwykła 5% elektroniczna 10% lub tez losowo zwykła do 500 ludzi elektroniczna do 1000 ludzi na mecz:


co wy na to?? moze macie swoją wizje tablicy wyników?
Jestem za Oczko
pomysł ciekawy tylko ja zaczynam się obawiać dodawania do gry elementów które pomagają w zarabianiu pieniędzy ponieważ aktualnie jak spoglądam na LT to ogarnia mnie strach ...jak zaczynałem grę to średniej klasy zawodnika ze średnią ok 53-54 i kosztował on max 300-350tys a aktualnie tacy sami zawodnicy kosztują 2x więcej w takim tempie za 2 sezony za zawodnika ze średnia 52 będzie trzeba płacić 2mln a to nie jest zdrowe Uśmiech
Ja jestem na TAK. I według mnie można by jeszcze więcej rodzajów tablic dać.
ja też popieram więcej ludzi większa zabawa na stadionie Język
MichalKR tu sie zgodze z tobą ale juz kilka propozycji dałem aby chwilowo kase wyprowadzic jezeli 800 graczy(połowa) kupi tablice to zniknie z SW ok (tablice za 200tys) 160.000.000 czyli 160mln zł dla 1 gracza 200tys to jest nic a ogólnie 160mln w grze to sporo pozniej mozna wprowadzac inne rozwiazania co poczatkujacych graczy nie doprowadza do bankructwa a od innych troche kasy wypłynie: to jest wstepna propozycja
wiesz jednorazowo wyprowadzasz 160mln ale profit jaki dostaniesz dzięki każdej tej tablicy spowoduje że po powiedzmy 10meczach koszty zakupu się zwrócą . A do tego w grze jest wielu graczy dla których wyłożenie 500tys na takie coś nie stanowi problemu . Naprawdę uważam pomysł za fajny ale trzeba zrobić coś aby LT się uspokoiła i ceny wróciły do normy. Uśmiech
(2011-08-31, 11:53:29)MichalKR napisał(a): [ -> ]pomysł ciekawy tylko ja zaczynam się obawiać dodawania do gry elementów które pomagają w zarabianiu pieniędzy ponieważ aktualnie jak spoglądam na LT to ogarnia mnie strach ...jak zaczynałem grę to średniej klasy zawodnika ze średnią ok 53-54 i kosztował on max 300-350tys a aktualnie tacy sami zawodnicy kosztują 2x więcej w takim tempie za 2 sezony za zawodnika ze średnia 52 będzie trzeba płacić 2mln a to nie jest zdrowe Uśmiech

to chyba w inna grę grasz, juniorzy z taka średnią kosztują może 600 tys, ale zwykłego seniora za 200 000/300 000 kupisz, za 700 000 to z śr 55/56 kupisz,

a co do pomysłu jestem na nie
damianj002 spoglądałeś ostatnio na liste transferową?? za zawodnika ze średnią 53 trzeba zapłacić około 500tys wiem to bo jestem aktualnie na kupnie zawodników Uśmiech
Jestem na tak Oczko
damianj002 i MichalKR to nie miejsce na wasze dyskusje jeszcze raz i ostrzeżenia będą tak profilaktycznie Duży uśmiech
moim zdaniem fajny pomysł ale do dopracowania.Nadal przychodzi za mało ludzi na stadion i pasowałoby to jakoś zmienić.